Walter, mladý zápasník národního týmu se vrací domů na pohřeb své sestry. Přijme tam pracovní nabídku a zároveň se pokouší vypořádat se sestřinou smrtí. Přichází do malého městečka, aby se pomstil vrahovi své sestry a potkává tam starší ženu potýkající se s podobnými problémy jako on. (oficiální text distributora)

JerryPilsen

Hustý.Těžký film,který přesto velmi lehce plynul.Ashton překvapil(příjemně) dobrým hereckým výkonem,jeho postavu jsem mu uvěřil.Konec trochu tradiční,určitě je někde i režisérská nebo scénáristova verze. ()

bicyklista

Ashton Kutcher to zahrál úžasně, hrál přesně tu postavu, kterou měl ztvárnit, nic víc, nic míň a naprosto dokonale. Film má překvapivý závěr, už jsem myslel, že to skončilo zase špatně, ale ... Super, milý, vážný film a přitom ne slátanina hrající na city víc než je nutné a snesitelné :-) ()

bastabasta

Jak už tady bylo řečeno, film měl velký potenciál, ale zůstal tak trochu na půli cesty. Hlavně, co se týče herců. Ashton se sice snažil, ale nedokázal se s rolí úplně sžít. Michelle sice odvedla profesionální práci, ale nějak jsem ji ten "těžký život " nevěřil, snad za to může i její typové zařazení. I tak jsem po skončení filmu, díky slušnému scénáři, nějakou dobu o něm přemýšlel, takže potud v pořádku, ale mohlo to dopadnout líp. ()