Vzájemná objetí

• Německo

Gemeinsam stärker - Personal Effects

Vzájomné objatia

USA / Německo, 2009, 110 min

Nevím vlastně, co pořádně napsat, ale pro mě určitě silné téma. A dobře zpracované. Taky jsem nahlédla do některých komentářů zde a je zvláštní - ale přitom vůbec ne -, jak je optika každého z nás jiná. A tak to má být. Někdy se sejdeme, jindy vůbec... Za sebe musím ovšem říct, že ačkoliv je zde, co se týče Ashtona Kutchera, snad většina komentářů kritických, tak já jsem jím byla překvapená mile. A věřila jsem mu to.(29.7.2015)

Ashton Kutcher to zahrál úžasně, hrál přesně tu postavu, kterou měl ztvárnit, nic víc, nic míň a naprosto dokonale. Film má překvapivý závěr, už jsem myslel, že to skončilo zase špatně, ale ... Super, milý, vážný film a přitom ne slátanina hrající na city víc než je nutné a snesitelné :-)(20.9.2014)

Jak už tady bylo řečeno, film měl velký potenciál, ale zůstal tak trochu na půli cesty. Hlavně, co se týče herců. Ashton se sice snažil, ale nedokázal se s rolí úplně sžít. Michelle sice odvedla profesionální práci, ale nějak jsem ji ten "těžký život " nevěřil, snad za to může i její typové zařazení. I tak jsem po skončení filmu, díky slušnému scénáři, nějakou dobu o něm přemýšlel, takže potud v pořádku, ale mohlo to dopadnout líp.(17.12.2014)

1 2 3 4 5 následující >>