poster

Všichni jsou v pohodě

 • USA

  Everybody's Fine

 • Itálie

  Stanno tutti bene

 • Slovensko

  Všetci sú v pohode

 • Slovensko

  Sme v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Italský originál neznám, ale pokud je lepší, tak si nedovedu představit v čem. Všichni jsou v pohodě je film, který musí chytit za srdce snad každého. Nejen lidi, kteří mají problémy s rodiči / dětmi. De Niro předvádí skvělý výkon, jeho "stařík" je přesně takový, jakého čekáte - usměvavý, podezřívavý, často zklamaný a tu a tam s psíma očima, přesto stále hledající smysl toho všeho, co se kolem něho děje. Dávám čtyři hvězdy a kousek páté, protože mě to celé neskutečně dojalo... A nemyslím tím jen scénu "Proč jste mi lhali?" rozhovoru u stolu. Nikdy by mě třeba nenapadlo, co s člověkem dokáže udělat pohled na obyčejné telefonní dráty. Vlastně pardon, na jejich PVC obaly. Hledáte drama, u kterého se zasmějete, zamyslíte i dojmete, a po kterém budete z kina odcházet spokojeni s úsměvem na rtech? Tady ho máte.(10.4.2010)

 • 3DD!3
  ****

  Příjemný a hlavně skvěle obsazený snímek. Už samotná De Nirova přítomnost natahala do rolí jeho dětí Sama Rockwella, Drew i Kate. A všichni se přirozeně před starouškem chtěli blízknout, takže hrajou jak nejlíp umí, a taťka je stejně s přehledem strká do kapsy nenápadnými trumfy. Příběh je vlastně taková důchodcovská road movie o rodinných hodnotách. Tyhle filmy já naštěstí můžu a tady se ještě nebáli přitlačit na pilu.(1.7.2010)

 • teutates
  ****

  Asi slabšia chvíľa, ale mne sa to ozaj páčilo... zhodnem sa zo "Silasom", slabosť pre De Nira je obrovská. Predpokladal som priebeh deja, očakával pochmúrnejší koniec, avšak nakoniec Everybody's Fine. Bolo ťažké sledovať senilného De Nira na jeho ceste, vyvolalo to dosť spomienok New York, Las Vegas... (Tenkrát v Americe, Casino). Aj keď sa môže zdať, že práve toto prevedenie je pomerne komerčné, povrchné, herecký známe... tento pocit som nejak počas deja stratil... Skvelý a presvedčivý De Niro, zvyšok taktiež fajn (potešili) 7/10(5.2.2010)

 • cheyene
  ****

  Velmi příjemné drama, které nadnáší i několik závažných otázek ohledně rodinného života a vztahů dětí k rodičům, resp. rodiči. Některé scény obsahující více či méně zřetelná moudra, jež stojí za zamyšlení! Krásná hudba dotváří pěkně aranžované scény, z nichž pár působí trochu dojemně a smutně. Robert De Niro hraje výborně a role mu dokonale sedla.(15.11.2010)

 • cukorek
  ****

  Neviem či to bola náhoda, alebo vydarená práca tvorcov, keď už hneď v prvých momentoch ešte, keď bežali titulky sa objavovali príjemné a dôvtipné zábery na pekný zelený trávnik, fúkanie detského bazéna a solidného, staršieho pána Franka Goodeho, ktoré spustili harmonickú expanziu. V tejto technike stále pokračovali (pri telefonovaní zábery na fotky detí a tým prezradenie s kým volá, či pohľad otca na svoje dospelé deti, znázornený ako malé detské stvorenia) a pridali aj iné pôsobivé zábery, ktoré filmu pomáhali rásť. Nesmiem zabudnúť na R. De Nira, ktorý ukázal, že jeho obsadenie do hlavnej úlohy bolo opodstatnené, keď to spečatil svojim výkonom, až tak dobre, že niekedy mi bolo Franka naozaj ľúto, keď ho život dostal do obtiažnej a zraniteľnej situácie. Tento reálny príbeh z nášho bežného života, nad ktorým by sa mal každý aspoň na chvíľu zamyslieť dostal ozaj dobré spracovanie.70%(9.6.2012)

 • - 67. Zlatý Glóbus za rok 2009 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "I Want To Come Home" – Hudba a text Paul McCartney (danecek24)

 • - Film je předělávka italsko-francouzského filmu z roku 1990 Všem se daří dobře. (virus10)

 • - V skutočnosti sa v štáte New York v supermarketoch nepredáva víno. (elanius)