poster

Všichni jsou v pohodě

 • USA

  Everybody's Fine

 • Itálie

  Stanno tutti bene

  (Itálie)
 • slovenský

  Sme v pohode

 • slovenský

  Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  Takový mladší bráška dokonalého Gran Torina. Plakát může vyvolat zdání, že se u toho člověk bude celou dobu smát, ale opak je pravdou. Na nedostatek humoru si samozřejmě muselo postěžovat několik zdejších chorých mozků. Znovu si najít cestu k dětem, když navíc samy nejeví zájem, je těžké a příběh tohoto staříka mě o tom přesvědčoval celou dobu.(1.1.2011)

 • D.Moore
  ****

  Italský originál neznám, ale pokud je lepší, tak si nedovedu představit, v čem. Všichni jsou v pohodě je film, který musí chytit za srdce snad každého. Nejen lidi, kteří mají problémy s rodiči / dětmi. De Niro předvádí skvělý výkon, jeho "stařík" je přesně takový, jakého čekáte - usměvavý, podezřívavý, často zklamaný a tu a tam s psíma očima, přesto stále hledající smysl toho všeho, co se kolem něho děje. Dávám čtyři hvězdy a kousek páté, protože mě to celé neskutečně dojalo... A nemyslím tím jen scénu "Proč jste mi lhali?" rozhovoru u stolu. Nikdy by mě třeba nenapadlo, co s člověkem dokáže udělat pohled na obyčejné telefonní dráty. Vlastně pardon, na jejich PVC obaly. Hledáte drama, u kterého se zasmějete, zamyslíte i dojmete, a po kterém budete z kina odcházet spokojeni s úsměvem na rtech? Tady ho máte.(10.4.2010)

 • PinokKio
  **

  Nitky (v tomto případě spíše dráty) mezi blízkými by se neměli přetnout. Tedy o tom tento film doufám byl. Ale co nevím jistě je to, pro koho je tahle podívaná vlastně určená, protože jsem si vždy myslel, že film by mě měl bavit a ne, jako v tomto případě, spíše vidět v něm spoustu smutku. Což o to, Robert de Niro i ostatní se snaží, ale oni nemají co hrát, vše je o emocích. Bohužel až moc. I proto Všichni jsme v pohodě (podle mně dost zavádějící název, jelikož jsem myslel, že půjde spíše o rodinnou komedii) v hodnocení shazuji.(13.6.2010)

 • Fr
  ****

  Ahoj tati. Je mi to opravdu líto, ale mám hodně práce a .....takže tento víkend nemůžeme přijet..... Znáte to (jestli jste děti, tak to poznáte): děti nemají čas na své rodiče. Frank chce vidět svoji rodinu a proto s pýchou vyráží na okružní jízdu. R.De Niro je sympaticky ,,dědkovskej“ nejobyčejnější starší člověk, jakého můžete potkat. Jeho cesta však není úplně obyčejná. Zjistí nejen jestli jsou jeho děti šťastné, ale také co vše se musí stát, aby byla rodina zase pohromadě. Dobře napsaný, spíš smutný než veselý příběh asi ocení hlavně ti dříve narození, jenž se nebojí sentimentu a mají o čem přemýšlet. A třeba zjistí, že o své rodině můžou říct: VŠICHNI JSOU V POHODĚ! A to NÁM přeju! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Je mi víc jak 40let, mám děti a rodiče. 2.) Docházejí mi výmluvy k návštěvě rodičů. 3.) Mám firmu na telefonní kabely. 4.) Všichni mi říkají jen to, co chci slyšet. 5.) Nemám moc jasno v tom, kdo je to vlastně výjimečnej člověk. 6.) Říkají, že tento film má moc pěkný soundtrack. PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(1.5.2010)

 • Xmilden
  ***

  Robert De Niro působí patřičně unaveným dojmem a navíc mu jeho ratolesti lžou až se jim od pusy práší. Film ač postrádá jakékoliv tempo vyprávění nemohu říct že by mě jakkoliv nudil. Trošku mě zarazilo že slibovaná komediální rovina se žádná neuskutečňuje a film je čistokrevným dramatem o vztahu otce s dětmi, které né vždy dokázaly dosáhnout na tatínkem nastavenou laťku očekávání. Herecké výkony není třeba hodnotit, protože každý svou trošku do mlýna něčím přispěl. Začínám se pomalu ale jistě obávat, zda-li pan De Niro ještě dokáže natočit nějakou Scorseseho pecku. 60%(5.4.2010)

 • - V italsko-francouzské verzi filmu je potomků pět. (virus10)

 • - Okrem mesta New York sa filmovalo aj na viacerých miestach v štáte Connecticut. (MikaelSVK)

 • - Na rozdiel od svojich detí, ktoré v celom filme používajú len mobilné telefóny, Frank volá výhradne cez pevnú linku alebo z telefónnych búdok. (elanius)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace