Reklama

Reklama

Walk All Over Me

  • Austrálie Walk All Over Me (více)

Obsahy(1)

Alberta (Leelee Sobieski) utekla z malého městečka do nového života ve velkoměstě. Vyhledala jedinou osobu, kterou ve městě zná - Celene (Tricia Helfer), její bývalou chůvu, která nyní, jak se ukáže, pracuje ve svém bytě jako domina na plný úvazek. Alberta, upnutá na peníze, se rozhodne vypůjčit si její identitu a shrábnout tak její výdělek, který činí 300 dolarů za hodinu. Její první klient Paul (Jacob Tierney) není takový, jaký čekala a jejich "rande" se přesouvá do jeho bytu, kde je čeká jeden velký problém ... (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Recenze (18)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Leelee Sobieski je jednoduše skvělá. Celou dobu jsem jí tak nějak sledoval jedním očkem, ale tohle je první film, kde získala hlavní roli a byla ve filmu prakticky v každé minutě. Tak si jí člověk musel všimnout, protože je krásná a hrozně hezky se na to trdlo, které hraje, kouká. Příběh už je docela bláznivina, ale když by to šlo, klidně bych k němu přidal i prvky komedie, protože tenhle film se jinak ani brát nedá. Pokud máte rád herečky a libujete si v Leelee, tak je tenhle film povinnost, protože tam ještě s kolegyní hraje dominu a hraje ji zatraceně skvěle. Ten armádní obleček jí vysloveně sluší! ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Uloupené prachy, partička lehce pošahaných gangsterů, jedna domina a její kámoška pokladní, co si na večer latexovou živnost tak trochu vypůjčí. A taky je tu jeden hodně submisivní pán. S touhle žánrovou jednohubkou nebyl ten nejmenší problém. Všechno do sebe zapadalo jak ve švýcarských hodinkách, partička dobře napsaných postav byla správně ulítlá a herectvo bylo bez výjimky na vysoké úrovni. No a Leelee Sobieski mě tím svým výstřihem zvedala krevní tlak. Už by se taky mohla někdy odhalit. 75% ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Leelee Sobieski ještě před tím než se vdala si střihla roli dominy, aby věděla, zda jí úloha manželky bude vyhovovat. Jako Leelee je k sežrání ať už s bičíkem nebo bez něj, ale tady hrála fakt takovou pipinku co čeká na zob až mě z tohoho bolelo podpaždí. Samotnej film je spíš taková blbinka co se jakože hodně zamotává, aby jsme s napětím čekali na to jak se to celý vymotá a kupodivu to docela to fungovalo. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Budu ti podlahou. Tvou podlahou. Můžeš po mě chodit, jak po koberci." Submisivní choutky nemám, takže kdyby mi nějaká slečna ve vysokých kozačkách začala rozkazovat, abych jí dělal psa, tak jí za to nezaplatím 300 dolarů za hodinu, ale rovnou ji pokoušu. To však nic nemění na tom, že pro slečny v latexu má mé oko jistou slabost a to je taky jediný důvod, proč jsem se na tento snímek podíval. Já i mé oko jsme však byli oklamáni, protože nemehlo Alberta mě svými přehmaty neustále štvalo a jeho pokusy o dominanci zaváněly trapností. Tak alespoň naštvaná Celene a nahý Spencer mě pobavili, ale jinak ta gangsterská historka stála spíše za odzívnutí. ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Walk All Over Me obohacuje klasické žánrové schéma hledání ukradených peněz o skutečnost, že hlavní hrdinka se z nedostatku finančních prostředků vydává za dominu. Dost vtipná a vkusná komediálně thrillerová záležitost baví taky díky věčně vykuleným očím Leelee Sobieski, které latex a velké výstřihy zjevně sluší. :o) 70% ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama