poster

Walk All Over Me

 • Austrálie

  Walk All Over Me

 • USA

  Walk All Over Me

 • Velká Británie

  Walk All Over Me

Krimi / Drama / Thriller

Kanada, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ****

  Walk All Over Me obohacuje klasické žánrové schéma hledání ukradených peněz o skutečnost, že hlavní hrdinka se z nedostatku finančních prostředků vydává za dominu. Dost vtipná a vkusná komediálně thrillerová záležitost baví taky díky věčně vykuleným očím Leelee Sobieski, které latex a velké výstřihy zjevně sluší. :o) 70%(9.5.2008)

 • mira.l
  ***

  Ale jo, čekal jsem větší blbost. Tady se nemůže člověk moc zamýšlet nad smysluplností děje, ale jako taková lehce detektivní komedie/parodie to nečekaně docela funguje. Alberta (Leelee Sobieski) po útěku z nějakého zapadákova vyhledá bývalou chůvu Celene (Tricia Helfer), která se kdoví proč živí jako domina. Alberta je tím zpočátku trochu překvapená, ale že by se jí počínání Celene nějak příčilo, se úplně říct nedá, tak ji nenapadne nic lepšího, než se s vidinou rychlého výdělku nasoukat do jejího oblečku, který je jí teda trochu fest, hlavně v jistých partiích asi tak na půli cesty mezi spodním koncem žeber a klíční kostí a vydávat se za ní a na dominu si zahrát taky. Zpočátku jí to jde dost nesměle (ale moc hezky se na to kouká) a pak se první "rande s otrokem" nějak zvrtne a potom už to jede tak nějak samospádem v podobě honby za ukradeným půl milionem dolarů - tedy kanadských. Myslím, že jak Leelee Sobieski, tak i Tricia Helfer si to docela užívaly. Vznikla z toho taková lehká oddychová podívaná za poctivé tři*. A tak nějak nevím, jestli Tricia Helfer byla víc k sežrání jako domina, zdravotní sestra nebo strážník:). P.S.: Leelee Sobieski jsem doteď neznal. Jsem sám, komu docela silně připomíná Chloë Sevigny?:)(2.5.2016)

 • Malarkey
  ****

  Leelee Sobieski je jednoduše skvělá. Celou dobu jsem jí tak nějak sledoval jedním očkem, ale tohle je první film, kde získala hlavní roli a byla ve filmu prakticky v každé minutě. Tak si jí člověk musel všimnout, protože je krásná a hrozně hezky se na to trdlo, které hraje, kouká. Příběh už je docela bláznivina, ale když by to šlo, klidně bych k němu přidal i prvky komedie, protože tenhle film se jinak ani brát nedá. Pokud máte rád herečky a libujete si v Leelee, tak je tenhle film povinnost, protože tam ještě s kolegyní hraje dominu a hraje ji zatraceně skvěle. Ten armádní obleček jí vysloveně sluší!(29.8.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Budu ti podlahou. Tvou podlahou. Můžeš po mě chodit, jak po koberci." Submisivní choutky nemám, takže kdyby mi nějaká slečna ve vysokých kozačkách začala rozkazovat, abych jí dělal psa, tak jí za to nezaplatím 300 dolarů za hodinu, ale rovnou ji pokoušu. To však nic nemění na tom, že pro slečny v latexu má mé oko jistou slabost a to je taky jediný důvod, proč jsem se na tento snímek podíval. Já i mé oko jsme však byli oklamáni, protože nemehlo Alberta mě svými přehmaty neustále štvalo a jeho pokusy o dominanci zaváněly trapností. Tak alespoň naštvaná Celene a nahý Spencer mě pobavili, ale jinak ta gangsterská historka stála spíše za odzívnutí.(6.2.2017)

 • Enšpígl
  ***

  Leelee Sobieski ještě před tím než se vdala si střihla roli dominy, aby věděla, zda jí úloha manželky bude vyhovovat. Jako Leelee je k sežrání ať už s bičíkem nebo bez něj, ale tady hrála fakt takovou pipinku co čeká na zob až mě z tohoho bolelo podpaždí. Samotnej film je spíš taková blbinka co se jakože hodně zamotává, aby jsme s napětím čekali na to jak se to celý vymotá a kupodivu to docela to fungovalo.(13.9.2012)