• Austrálie

Krimi / Drama / Thriller

Kanada, 2007, 98 min

Uloupené prachy, partička lehce pošahaných gangsterů, jedna domina a její kámoška pokladní, co si na večer latexovou živnost tak trochu vypůjčí. A taky je tu jeden hodně submisivní pán. S touhle žánrovou jednohubkou nebyl ten nejmenší problém. Všechno do sebe zapadalo jak ve švýcarských hodinkách, partička dobře napsaných postav byla správně ulítlá a herectvo bylo bez výjimky na vysoké úrovni. No a Leelee Sobieski mě tím svým výstřihem zvedala krevní tlak. Už by se taky mohla někdy odhalit. 75%(5.1.2014)

• DannyBoy80

45%. Slabě zahráno ze všech stran. Scénář je děravý jak cedník, všechny postavy se chovají hodně nelogicky. Kdo se téší, že uvidí nějaké dominy v akci, tak se nedočká. Zobrazení pár kožených pomůcek, trošku latexového prádla a jednoho štěkajícího ubožáka, je opravdu žalostné. Celá věc s dominou působí jako laciný ftip.(3.1.2009)

Leelee Sobieski v roli dominy je rozkošná. První půl hodina filmu, která je vysloveně komediální je naprosto dokonalá. Zejména ze scény, kde Leelee Sobieski dělá své první a velmi nesmělé krůčky coby domina, jsem nemohl spustit oči. Další děj filmu už je spíše klasická kriminálka, která přesto, že rozhodně nelze zařadit do středního proudu, svým provedením padá do šedi průměru. Celkově to vidím tak na 70%, což je po velmi slibném začátku docela škoda.(6.8.2013)

Ale jo, čekal jsem větší blbost. Tady se nemůže člověk moc zamýšlet nad smysluplností děje, ale jako taková lehce detektivní komedie/parodie to nečekaně docela funguje. Alberta (Leelee Sobieski) po útěku z nějakého zapadákova vyhledá bývalou chůvu Celene (Tricia Helfer), která se kdoví proč živí jako domina. Alberta je tím zpočátku trochu překvapená, ale že by se jí počínání Celene nějak příčilo, se úplně říct nedá, tak ji nenapadne nic lepšího, než se s vidinou rychlého výdělku nasoukat do jejího oblečku, který je jí teda trochu fest, hlavně v jistých partiích asi tak na půli cesty mezi spodním koncem žeber a klíční kostí a vydávat se za ní a na dominu si zahrát taky. Zpočátku jí to jde dost nesměle (ale moc hezky se na to kouká) a pak se první "rande s otrokem" nějak zvrtne a potom už to jede tak nějak samospádem v podobě honby za ukradeným půl milionem dolarů - tedy kanadských. Myslím, že jak Leelee Sobieski, tak i Tricia Helfer si to docela užívaly. Vznikla z toho taková lehká oddychová podívaná za poctivé tři*. A tak nějak nevím, jestli Tricia Helfer byla víc k sežrání jako domina, zdravotní sestra nebo strážník:). P.S.: Leelee Sobieski jsem doteď neznal. Jsem sám, komu docela silně připomíná Chloë Sevigny?:)(2.5.2016)

Leelee Sobieski je jednoduše skvělá. Celou dobu jsem jí tak nějak sledoval jedním očkem, ale tohle je první film, kde získala hlavní roli a byla ve filmu prakticky v každé minutě. Tak si jí člověk musel všimnout, protože je krásná a hrozně hezky se na to trdlo, které hraje, kouká. Příběh už je docela bláznivina, ale když by to šlo, klidně bych k němu přidal i prvky komedie, protože tenhle film se jinak ani brát nedá. Pokud máte rád herečky a libujete si v Leelee, tak je tenhle film povinnost, protože tam ještě s kolegyní hraje dominu a hraje ji zatraceně skvěle. Ten armádní obleček jí vysloveně sluší!(29.8.2012)