• Austrálie

Krimi / Drama / Thriller

Kanada, 2007, 98 min

Leelee Sobieski v roli dominy je rozkošná. První půl hodina filmu, která je vysloveně komediální je naprosto dokonalá. Zejména ze scény, kde Leelee Sobieski dělá své první a velmi nesmělé krůčky coby domina, jsem nemohl spustit oči. Další děj filmu už je spíše klasická kriminálka, která přesto, že rozhodně nelze zařadit do středního proudu, svým provedením padá do šedi průměru. Celkově to vidím tak na 70%, což je po velmi slibném začátku docela škoda.(6.8.2013)

Uloupené prachy, partička lehce pošahaných gangsterů, jedna domina a její kámoška pokladní, co si na večer latexovou živnost tak trochu vypůjčí. A taky je tu jeden hodně submisivní pán. S touhle žánrovou jednohubkou nebyl ten nejmenší problém. Všechno do sebe zapadalo jak ve švýcarských hodinkách, partička dobře napsaných postav byla správně ulítlá a herectvo bylo bez výjimky na vysoké úrovni. No a Leelee Sobieski mě tím svým výstřihem zvedala krevní tlak. Už by se taky mohla někdy odhalit. 75%(5.1.2014)

• DannyBoy80

45%. Slabě zahráno ze všech stran. Scénář je děravý jak cedník, všechny postavy se chovají hodně nelogicky. Kdo se téší, že uvidí nějaké dominy v akci, tak se nedočká. Zobrazení pár kožených pomůcek, trošku latexového prádla a jednoho štěkajícího ubožáka, je opravdu žalostné. Celá věc s dominou působí jako laciný ftip.(3.1.2009)

• Jara.Cimrman.jr

"Budu ti podlahou. Tvou podlahou. Můžeš po mě chodit, jak po koberci." Submisivní choutky nemám, takže kdyby mi nějaká slečna ve vysokých kozačkách začala rozkazovat, abych jí dělal psa, tak jí za to nezaplatím 300 dolarů za hodinu, ale rovnou ji pokoušu. To však nic nemění na tom, že pro slečny v latexu má mé oko jistou slabost a to je taky jediný důvod, proč jsem se na tento snímek podíval. Já i mé oko jsme však byli oklamáni, protože nemehlo Alberta mě svými přehmaty neustále štvalo a jeho pokusy o dominanci zaváněly trapností. Tak alespoň naštvaná Celene a nahý Spencer mě pobavili, ale jinak ta gangsterská historka stála spíše za odzívnutí.(6.2.2017)

Walk All Over Me obohacuje klasické žánrové schéma hledání ukradených peněz o skutečnost, že hlavní hrdinka se z nedostatku finančních prostředků vydává za dominu. Dost vtipná a vkusná komediálně thrillerová záležitost baví taky díky věčně vykuleným očím Leelee Sobieski, které latex a velké výstřihy zjevně sluší. :o) 70%(9.5.2008)