Farm House

všechny plakáty

Příběh o zamilovaném páru, kterému se během cesty na zcela pustém místě porouchá auto. Ve snaze objevit nějaké obydlí, natrefí na tajemnu farmu. Během pobytu na tomto místě oba lidé odkrývají svá vzájemná tajemství a zjišťují, že s tímto místem mají něco společného. (LIVINGDEAD)

LIVINGDEAD

Skvělé herecké obsazení a výkony. Zpočátku se asi 30 minut jen seznamujeme s postavami, ale pak to začne..... mučení, naháněčka a vše co k dobrému horroru patří. A u jedné scény jsem i zavíral očka : SPOILER! : a to, když mladé ženě bylo struhadlem strouháno kolínko...... brrrrrrr, ještě ty zvuky slyším :-) PARÁDA :-) OBSAH: Příběh o zamilovaném páru, kterým se během cesty pokazí auto. A ke všemu na zcela pustém místě. Pár hledajíc nějaké obydlí, natrefí na tajemnu farmu. Během pobytu na tomto místě odkrývají svá vzájemná tajemství a zjišťují, že s tímto místem mají něco společného. ()

AlistairMir

Spíš by si to zasloužilo 3* ale když vidím žhavou Kelly Hu jak zručně umí používat struhadlo tak nemohu jinak než přihodit. Příběh jinak stokrát viděný snad jen závěr může překvapit, ale v tomto žánru je mi fuk jestli je to originální. Máme zde dvojici mně osobně ne zrovna sympatických postav (muž a žena) , kteří se po smrti své ratolesti rozhodnou začít znova a jinde. Chlapík, co se mi celej film jevil jako absolutní trubadůr hned potvrzuje, že opravdu blbej bude a usne za volantem uprostřed dne. Kdyby jel celou noc tak chápu že bude unaven, ale oni vyrazili ráno...Prostě hňup. No kde se vzalo tu se vzalo sídlo manželů vinařů, kteří dvojici moc rádi pomohou a to pokud možno tak rovnou do hrobu. Ale naši klaďáci se po počátečním mučení pochlapí a pobabí a rozhodnou se vzdorovat. Směle jsem fandil vražednému páru a jak vzájemná vybíjená nakonec dopadla to si zjistěte sami. ()

fcreading

"Viem o každom tvojom tajomstve." No teda Bessudo sa nám ale predviedol, už sa aj bojím pozrieť jeho o rok starší Lake Dead. Herci sú tentokrát v pohode, buď hlavná hrdinka alebo záporáci, gore efekty nechýbajú sú pekne natočené a je cítiť aj nejaké to napätie. Dej je pomerne zo začiatku predvídaťelný a jednoduchý, nechýba aj mučenie a ponáranie do vody, ale pokial sa nedostaneme do záveru, ktorý je velmi otrepaný a údajne šokojúci. Našiel som aj dobré scénky napr. za zmienku stojí vypichnuté oko nožom, zabodnutí nôž v hlave, alebo ešte jedná scénka ktorá je okopírovaná z Jeepers Creepers, mám namysli tú keď hlavný hrdinovia prejdú autom vraha asi päť-krát. No a teraz ten koniec je naozaj neprekvapiteľný, tvorcovia sa rozhodli záver ignorovať, a tak nás nahať nekludných, blbé mi prišlo znovu oživiť tých dvoch zabijakou, pretože už dávno boli zlikvidovaný a po smrti. Spočiatku som sa rozhodoval dať 3 hviezdičky, ale potom závere som sa rozhodol ísť na 2, škoda, mohol to byť dobrý horor 40 percent. ()

J*A*S*M

Naprosto průměrný horor, jenž první půlhodinu nudí, potom začne být trochu zábavný, aby ke konci klesnul na dno. Opravdu, na takovéhle závěry už začínám být alergický. Jediná vyloženě pozitivní věc na tomhle filmu je skutečnost, že se ukázalo, že George Bessudo není až takový režijní impotent, jako se zdálo po jeho loňském snímku Lake Dead. Na Farmhouse už lze nějaký ten um vidět, ale scénář je opět jedna velká prasárna. 5/10 ()

TomX2

Na prvý pohľad celkom obyčajný hixploitation horor plný nič nehovoriacich flashbackov, no v konečnom dôsledku a záverečnom rozuzlení, je každá takáto scéna dôležitá, či už nám zmysel dáva alebo nie. Film môže ponúknuť mrazivú atmosféru, veľké napätie či pocit nepríjemnosti v niektorých určitých scénach, no najsilnejšia stránka filmu je bezpochyby hudba, bez ktorej by to naozaj nebolo ono. Bohužiaľ, tak ako každý iný hixploitation, aj Farm House má nie veľmi hodnotný scenár, v ktorom je množstvo nezmyslov a banálnosti (Prečo sa hrdinovia ani len nepokúsili potlačiť vozidlo hore? A keď už bola brokovnica odistená a pred tvárou vraha, prečo ho ňou hrdina aspoň neuhodil?). Záverečné rozuzlenie prekvapivé, no za to veľmi banálne. ()