Bill oplatí Sookie laskavost tím, že ji zachrání před pomstou Rattraysů a zhojí její rány vlastní krví. Dívčiny smysly se tím posílí. Poté, co je Bill pozván domů a setká se s Jasonem a s rodinou, stráví se Sookie noc. Skončí spolu v jeho zchátralém příbytku, kde se Bill ubrání prvotnímu upířímu pudu. Později, když se dívka k Billovi vrací, je uvítána houfem jeho krvežíznivých kamarádů. (HBO Europe)

Tom10000

2.díl. Sookie je zbita a zkopaná od Rattraysů, ale Bill ji dokáže pomoci. Feťáky zabije, a jí samotné, velmi, snad i smrtelně zraněné, dá napít své vlastní krve. Od té doby, co jí ji dal, cítí vše mnohem intenzivněji. Sám Bill se jí svěří, že ji dokáže na dálku vycítit, a že bude více rozvášněná. Upír také půjde na návštěvu k Sookie, a střetne se jak s její milou babičkou, tak i drzým bratrem a kamarádkou Tarou. Sookiin bratr Jason je obviněn z vraždy upíří prostitutky, ale nakonec zůstává nevinný. Bill se ubrání své touze vysát Sookie. Ta ho totiž z touhy políbí, a tím rozvášní. Je zabit reverend odporující uznávání upírů. Při návštěvě Billa se Sookie seznámí se třemi upíry. 95 procent. ()

johnsnow

Trošku slabší než prvý diel ale v pohode. na začiatok uvidíme fajn útok na dvoch zmrdov, potom zoznamovačka s našim vampírom a záver kde sa ukazuje, že zrejme šéfka upírov v senáte je pekná kurva. Ale teoreticky to môžu byť aj ľudia ktorý maskujú útoky aby to vyzeralo, že sú to upíry. Šak uvidíme. ()