Šokující vražda přivede Bon Temps do varu. Vztah Sookie a Billa prochází zkouškou, když dívka zjistí, že je předkem Jessicy a byl zapleten do smrti jejího strýce. Sam si vzpomíná na setkání s Maryann, když mu bylo sedmnáct. Jasonovi spadne do klína nečekaná výhra a dva nepřátelé zjistí, že sdílí tajemnou kobku a možná i stejný osud. (HBO Europe)

franya69

Po skvělé první sérii je pro mě začátek druhé těžké zklamání. Žádná akce, jediná vtipná hláška za celej díl, plno blbejch zbytečnejch kecůl a z vyhlášenýho zábavnýho prcátora se stal pánbíčkář... to mě poser, druhá hvězda byla za poslední scénu v kobce, jinak to bylo za jednu. Jestli se to brzy nevrátí do zajetých kolejí, tak s tím asi přestanu ztrácet čas. ()

Tom10000

2.díl. Bill učí Jessicu, jak pít Syntikrev, a přitom má setkání se Sookie. Ta se dozví, že zemřel její prastrýc, jenž Sookie v dětství ubližoval. Peníze, jenž jí odkázal, dá raději Jasonovi. Ten vstoupil do církve Slunce, a ta mu zcela pozměnila vnímání života. Přeje si nastoupit i do kroužku pro přednášející. Sookie ale jméno církve zatají, přeci je, vyznává chránění lidí a smrt upírům. Sookie se seznamuje s Jessicou, a nakonec Billovi odpustí za to, že ji zabil. Jessica nakonec přeci jen může být zkrocena, ač stále touží po svobodě a pití lidské krve. Sookie se dozví, kdo zabil jejího strýčka. Byl jím Bill. I to mu ale, když se jí svěří, jak ji miluje, odpustí. Prožijí spolu další krásnou noc. Laffayete a jeden muž, kterého zná, jsou u Erica ve sklepení, kde pracují jako otroci. Zemřela i Miss Janette, a to je jak především pro matku Tary zničující zpráva. Sama Tara mezitím stále podstupuje léčbu u podivné paní. Sam ji moc dobře zná, mučila ho, když dospíval. 90 procent. ()