Nejlepší dokument. Bill Maher má perfektní argumentaci. Neuráží, jen se slušně ptá a poukazuje na nesmysly v mnoha náboženstvích a ukazuje, jak jsou si až groteskně podobná. Mně osobně na náboženství nejvíc vadí jejich schopnost zmanipulovat normální lidi na totální magory, bez špetky odstupu a nadhledu.(11.3.2010)

Pokud jste stejně jako já fanoušek novináře, spisovatele a z podstaty kontroverzní osobnosti Christophera Hitchense (případně Rickyho Gervaise, George Carlina, Richarda Dawkinse a dalších zatracených ateistů), či pouhého kritického myšlení, nebude vám tenhle pouk Billa Mahera nespíš připadat příliš objevný. Pravděpodobně se u něj ani nepotrháte smíchy... Jen holt stojí za vidění. Kdyby nic jiného, můžete ho nad pivem probrat s kamarády (ateisty, či v lepším případě věřícími). 70%(6.3.2013)

"You're a senator. It worries me that people are running my country who believe in a talking snake." "You don't have to pass an IQ test to be in the senate though. He he!" Tento úryvek mluví za vše. Nikdy jsem neměl sklony k žádnému náboženství a asi ani mít nebudu, zvlášť po shlédnutí tohoto dokumentu. Krásně je vidět, jak to jenom oblbuje lidi, kteří potom věří všemu, kdo jim co nakuká. Díky tomuto dokumentu mám jiný pohled na náboženství.80%(6.1.2013)

Osobně bych v tomto dokumentu nechtěl vystupovat a být na pospas tomu "ironickému moderátorovi, který v každém vidí idiota"... Přesto, jsou zde myšlenky a otázky, které bych sám položil a sám jsem je také někdy položil a výsledek byl podobný jako v samotném dokumentu. Lidé prostě věří a vše ostatní je nezajímá, vy nevěříte a oni proto vidí svou víru výše. Celé je to postavené na velkém počtu náboženství, které jsou jsou "náhodou" hrozně podobné a stojí prakticky na identických základech. To nejhezčí je na dokumentu samotný paradox, kdy vědec obhajuje náboženství, kdy věřící využívá vědu a tak dokola. Celý tento kolotoč našeho světa a protínání víry a ateismu působí velmi současně a chvílemi i smutně.(25.4.2009)

• KlárkaS

Je sice pravda, že všude najdete partu magorů, ale přece nepřestanete mít rádi svůj oblíbený sportovní klub kvůli jednomu videu s jeho hloupými hooligans. Udělejte si na náboženství vlastní názor, protože nechat se zmanipulovat názory někoho tak arogantního, jako je Bill Maher, který se snaží zesměšit, nebo co dokonce hůř, nenechat doříct myšlenku zástupců různých věřících, není vůbec fajn.(3.3.2013)

• - Maher proslul tím, že o Bohu mluví zásadně jako o „vesmírném taťuldovi“ a o Ježíší jako o „imaginárním příteli“. (kiddo)

• - V souvislosti s příjezdem papeže Benedikta XVI. do USA v dubnu 2008 se Maher postaral o pořádný skandál, když o papeži ve svém pořadu Real Time prohlásil: „Dámy, je svobodný, býval to nácek a nosí divné klobouky.“ Vášnivá odezva pravicových médií a věřící veřejnosti ho přiměla k „omluvě“: „Už nikdy ten vtip s náckem neudělám, protože odvádí pozornost od toho, co jsem se opravdu snažil říct. A to, že kdyby se zjistilo, že vedoucí firmy zaměstnává tisíce lidí, co zneužívají děti, skončil by ve vězení. Pokud máte pár stovek příznivců a někteří z nich zneužívají děti, tak jste hlava sekty. Když jich máte miliardu, tak jste papež.“ (kiddo)

• - Bill Maher je členem „The Reason Project“, charitativní organizace, která se snaží o šíření vědeckých fakt a sekularismu ve společnosti. (kiddo)