Sám seba by som nazval beznádejne stratenou ovečkou. Podobne ako moderátor som v detstve povinne a "rád" chodil do kostola. S rokmi pribúdali otázky na ktoré nepoznám odpoveď ani dnes a tak sa postupne stal z "veriaceho" ateista. I podľa mňa sú veriaci iba hlúpe stádo, ktoré manipuluje vždy ten, čo vodu káže a víno pije. Všetka tá noblesa , luxus a neskutočné majetky je vo veľkom rozpore s ich učením. Čím viac o cirkvi viem, tým viac ju nenávidím. Nemyslím len minulosť - upaľovanie, vraždenie, križiacke výpravy, ale i súčasnosť. Zneužívanie detí, hrabanie majetku, falošnosť...Existujú stovky náboženstiev, stovky bohov a každý verí v toho svojho. Koľko veriacich vošlo počas 2. svet. vojny do koncentračných táborov, neskôr gulagov a koľko ich vyšlo? Ani jeden,,,, ak, tak len hlupák. Kto sme, odkiaľ sme , ako vznikol život, to sú otázky na ktoré asi nikdy nepoznáme odpoveď. Dokument je robený zábavnou formou a je na čom sa baviť. Jeden blbec väčší než druhý...80%.(22.10.2014)

Parádní záležitost. Bylo celkem zajímavé, jak někteří věřící milujícíc bližní své (v celé jejich nedokonalosti - mající milovat tedy i Billa Mahera pokládajícícho někdy nepříjemné avšak logické dotazy) se chovali agresivně a netolerantně.... Chápu, že věřící nachází ve svých společenstvích sílu, nebo se o to alespoň snaží. Mne každičká stádnost děsí. Věřím, že skutečně žil nějaký Ježíš a věřím, že mohl mít i pokrokové názory. V Bibli primárně nevidím zlou knihu a zlým nevidím ani samotné náboženství byť se v jeho jménu po staletí vraždilo a mučilo ... Ale také věřím, že kdyby dnes Ježíš viděl, jak se praktikuje ono náboženství ..všechny ty kostely a katedrály se zlatými kříži a oltáři... s kněžími v krásných rouchách, Papeže a jeho biskupy a kardinály... asi by se dost divil. * * * * *(12.10.2014)

Tenhle dokument je nepopsatelný, dokonale vystihuje, jak náboženství (jakékoli, včetně sekt), vymývá lidem mozky. Pro někoho, kdo s náboženskými fanatiky má osobní zkušenost, je to jednoduše řečeno pastva pro oči i duši. A navíc tomu nechybí satirický tón. Děkuji tvůrcům, že měli odvahu něco takového natočit.(1.2.2009)

Bill Maher na konci říká, že nikdo nemůže vědět, co přijde po srmti, neboť on to neví a nikdo z nás ho duchovně nepřevyšuje. On se ale přitom celou dobu duchovně vyvyšuje nad své až příliš snadno vyhledané oběti. Dělá to s nesporným vtipem, ovšem smutné je, že celou záležitost řeší jen a pouze rozumem (nikoli srdcem), ale mnohem smutnější je, že mu tyto rozumové ataky na zpovídané duchovní bohatě stačí. 75%(15.5.2011)

• Webb

Tohle je něco tak zcestného, že to ani nejde nazvat dokumentem. Velmi silné nepochopení daného stavu. Víra v boha je duchovní proces, který je v přímém sepětí s rozumem. Bohužel to není to, co je na Religulous nejslabší. Je jím způsob konfrontace ateismu s vírou od Billa Mahera, kde namyšlenost a hloupost vítězí.(13.3.2015)

• - Maher proslul tím, že o Bohu mluví zásadně jako o „vesmírném taťuldovi“ a o Ježíší jako o „imaginárním příteli“. (kiddo)

• - Bill Maher je členem „The Reason Project“, charitativní organizace, která se snaží o šíření vědeckých fakt a sekularismu ve společnosti. (kiddo)

• - V souvislosti s příjezdem papeže Benedikta XVI. do USA v dubnu 2008 se Maher postaral o pořádný skandál, když o papeži ve svém pořadu Real Time prohlásil: „Dámy, je svobodný, býval to nácek a nosí divné klobouky.“ Vášnivá odezva pravicových médií a věřící veřejnosti ho přiměla k „omluvě“: „Už nikdy ten vtip s náckem neudělám, protože odvádí pozornost od toho, co jsem se opravdu snažil říct. A to, že kdyby se zjistilo, že vedoucí firmy zaměstnává tisíce lidí, co zneužívají děti, skončil by ve vězení. Pokud máte pár stovek příznivců a někteří z nich zneužívají děti, tak jste hlava sekty. Když jich máte miliardu, tak jste papež.“ (kiddo)