Děti Anakondy (TV film)

Serban Porupca

Kostýmy:

Ana Maria Cucu
  • Torgal

Sám tomu nemôžem uveriť, ale David Hasselhoff je dôvod, pre ktorý som sa priklonil k jednej hviezde namiesto k odpadu. Čo inak povedať k tomuto filmu? Keď pominiem všetky tradičné prvky týchto céčkových bijákov (absencia scenára, réžie, hereckých výkonov a trikov, z ktorých nekrvácajú oči), tak mi v pamäti utkvelo dosť výživné gore a relatívne malé množstvo logických dier. 2/10(29.4.2011)

• pemap

To snad nemyslí vážně…???!!! Tak tuhle větu jsem si během filmu zopakoval několikrát. Celý film je nějak úplně mimo: od herců, kteří neumí hrát, děj který je utopený, tak po efekty (jestli se to tak dá nazvat). Oproti předchozím dvěma dílům naprostý propadák :( Téměř celou dobu jsem se filmu smál, přitom jde prý o horor. Taky je zde několik chyb a v jednom záběru jde i vidět kdosi ze štábu jak se projde v pozadí, zkrátka a dobře odpad!(30.1.2009)

• HonzaMag

Asi nikdo nečekal nějaké veledílo - snímek je nutno brát jako béčkový/céčkový film, který často nechtěně pobaví (scénář, triky, logika, dialogy,...), hemží se to v něm veskrze rumunskou potravou pro zmutované hadice, s hlavní značně vyhaslou hvězdou z pobřežní hlídky (buď byl v alkoholovém opojení, že tuto roli vzal nebo je na tom finančně opravdu špatně). a při jehož sledování je potřeba vypnout mozek (tady bude mít asi problém J.Paroubek se svým populárním "sexy mozkem" :-).(3.7.2009)

• Jirgen

Tak to byla síla :D Po dokoukání jsem myslel, že vrhnu kachnu po včerejším rumovém opojení. Kvalita monstra mi přišla naprosto otřesná, David ten předvedl taky velký kulový a celej film s náběhem na další díl stál víte za co.... Pro mě velké zklamání, protože jsem se docela na to těšil, předešlé dva díly mě docela zaujaly, tak jsem si myslel že udrží 3 aspoň stejnou laťku... Mýlil jsem.... 1* za toho černýho kluka, kterej si nezasloužil zemřít :D(27.12.2008)

• Pitryx

Béčko nebéčko, za to gore si to nějaké kladné hodnocení zaslouží. A není ho ve filmu málo. I maskéři se vyřádili. Bohužel, digikrev v některých scénách to kazí. Samo, že jinak je to kravina jak bič. Ale v podstatě nemá hluchá místa a stále se něco děje. Za ten dějový spád také plus. Ale víc toho dohromady nedám. Ostatní triky na úrovni laciného, respektive free softu. 201310138441/8734(4.2.2014)

• - Ve scéně okolo 50. minuty, kdy havaruje auto s doktorkou Amandou Hayes (Crystal Allen), se v jednom ze záběru záběru objeví člen filmového štábu, který projde za autem. (Terva)

• - Těsně před scénou s Hammett (David Hasselhoff) v restauraci se obejvuje statický záběr na domovní průčelí. Na dveřích jsou cedule "Praha 1 - Malá Strana" a "Na Újezdě", přestože děj se má děj odehrávat kdesi v Latinské Americe. (Beawish)

• - Spoiler: Až v tomto pokračování zemře první žena vinou hada. V prvním díle zabila jedinou ženu postava Johna Voighta, ve druhém díle obě ženy přežily. (KucC)