Děti Anakondy (TV film)

Serban Porupca

Kostýmy:

Ana Maria Cucu
  • Torgal

Sám tomu nemôžem uveriť, ale David Hasselhoff je dôvod, pre ktorý som sa priklonil k jednej hviezde namiesto k odpadu. Čo inak povedať k tomuto filmu? Keď pominiem všetky tradičné prvky týchto céčkových bijákov (absencia scenára, réžie, hereckých výkonov a trikov, z ktorých nekrvácajú oči), tak mi v pamäti utkvelo dosť výživné gore a relatívne malé množstvo logických dier. 2/10(29.4.2011)

To je přesně ten případ. Film má docela blbý příběh, hloupé scény, nijaké postavy, ujetou kameru, ještě ujetější scény, je levný, tuctový, ultrabrakový, herci jsou k smíchu, digitální triky nula nula nic. Kdybych se měl stát filmovým kritikem, strhám na tom filmu tykřka všechno. Jenže já se na něj díval hlavně jako filmový divák a jako filmového diváka mě to navzdory všemu výše napsanému bavilo. Kupodivu. Užil jsem si to, bavilo mě to, nenudilo. Proč? Po tom se mi pátrat nechce, jen tento fakt radostně přijímám. Protože jsem to nečekal. 2,5*(24.7.2012)

• castor

I po snězení dortu, který zpatlali pejsek s kočičkou, nemohlo být tomu velkému zlému psovi tak špatně jako divákům, kteří prošli tímhle filmovým dnem. Tohle je umění v prošlém prášku, který byl koupený v nějaké hodně zaplivané pojízdné prodejně. Třetí Anakonda je (stejně jako ta druhá) jen nicotným výkřikem do daného žánru, nálepka peklo měsíce tak téhle látce nesmírně sluší!! Na druhou stranu je to pitomě vtipné..(10.10.2013)

• Lateef

FauntLeRoy si třikrát pohrál se Seagalem a přesedlal na ještě těžší monstrum. A dopadlo to příšerně. Všechny animal horors stojí a padají s tím, jak vypadá jejich hlavní představitel. Vytvořit dvacetimetrovou anakondu není jako sehnat Stevenovi doubla, že pane režisére?? A proč se alespoň tvůrci nedrželi znaků skutečné anakondy?? Tahle ta propichuje lidi ocasem, chrčí jako Predátor na lovu a z tlamy jí čouhají půlmetrové zuby. Peníze na hada prostě nebyly, i když herecké prkno značky David Hasselhoff pořídil rejža za babku. Když už jsem u těch herců, obsazení nám vykvetlo v ukázkově přehrávající hromadu pitomců, kteří mluví stupidními větami a střílí slepými náboji. Co tu máme dál?? Seriálové stmívání scén (nesnáším), opakující se již použité záběry (při nahánění anakondy, to nesnáším maximálně) a pak jsou tu i dva výbuchy a hlavně krvavé scény. Anakonda trhá hlavy nebo rovnou žere celé lidi, ale díky laciným efektům to působí prostě směšně. Nejvtipnější je záběr na konci, kdy had uchopí toho ukecanýho černocha a drží ho rádoby ve smyčce a přitom není vůbec kolem něj omotaný napevno... Na začátku jsem si myslel, že by to mohla být alespoň trochu zábava, ale postupem času se to spíš blížilo k výtvorům Asylumu nebo zhovadilosti Varan vs Kobra. Avšak pozor, LeRoy chystá i čtyřku a já se na ní už teď ukrutně těším:)(5.8.2008)

• Lachtaan

Zápletka: Tyvole, jak jste mohli z poněkud děsivé anakondy z 2. dílu udělat tak nechutného mutanta, který boří veškerá pravidla přírody o hadech?! Monstra: Oceňuju, že hadi s hlavou zdejší "anakondy" skutečně existují, ale to vrzání gumy při každém pohybu našich hlavních akterů bylo ubíjející. Herci: Chvála tvůrcům, že téměř všechny postavy neherce nechaly pochcípat bez potřeby si k nim vytvořit jakési sympatie.(22.12.2018)

• - Spoiler: Až v tomto pokračování zemře první žena vinou hada. V prvním díle zabila jedinou ženu postava Johna Voighta, ve druhém díle obě ženy přežily. (KucC)

• - Natáčení probíhalo současně s dalším pokračováním Anakonda 4: Cesta krve (2009). (KucC)

• - Ve scéně okolo 50. minuty, kdy havaruje auto s doktorkou Amandou Hayes (Crystal Allen), se v jednom ze záběru záběru objeví člen filmového štábu, který projde za autem. (Terva)