Děti Anakondy (TV film)

Serban Porupca

Kostýmy:

Ana Maria Cucu
  • Étienne

Peniaze boli asi tak na občerstvenie (destilátové) pre Davida a dva predné zuby vsadené do obrovskej hadice. Jediný, kto skutočne niečo zahral, bola úbohá kozička. Ale za nezabudnuteľnú hlášku "Říkal mi to jeden lovec, co sem moc dlouho koukal anakonde do očí. Najednou upadl do hypnózy. Sežrala ho zaživa." pridávam hviezdičku ako záchranu z pomyselného bahna odpadu, pretože takéto typy filmov sú označkované očakávaním očakávaného, preto niečo neočakávané prináša na divácky tanier aspoň kúsok zábavy. I keď rozhodne nechcenej. Napísal by som viac, ale tá záhradná hadica pred domom sa mi nezdá...(19.11.2008)

• Rudinsky

Sračka ultimátneho rangu, kedy aj to niečo (a bolo toho skutočne málo) z predchádzajúcich dielov posiela do zadku Míč Bjúkenen, ktorý bije anakondy jednu od druhej, a tie pri tom vydávajú zvuky ako prasce na bitúnku. Digitálnu animáciu "monštra" robili vo Photoshope, a navyše, v tomto filme je toľko technických chýb, že ste si ich možno ani nevšimli (ľudia prechádzajúci sa v pozadí a pod.) Navrhujem vytvoriť ešte jednu súťaž, ktorej hlavná cena bude zlatá anakonda...(18.6.2010)

• SeBig

Je to hrozná kravina ale zase jsem se zasmál u scén s Hasselholffem ale ty efekty! Fakt děs! Béčka mám rád a tohle bylo spíš céčko. Herci uděsní, příběh pěkná kravina snad jenom ta krev se mi tam líbila jako komedie by to bylo dobrý. Tohle je označeno jako horor..no to má do hororu ještě hodně daleko. Dvě hvezdy jedna za brutální scénky a druhá za Hasselhoffa který mě fakt rozesmál. A konec jsem tak trochu nepochopil. Jinak kravina(20.7.2010)

• Pitryx

Béčko nebéčko, za to gore si to nějaké kladné hodnocení zaslouží. A není ho ve filmu málo. I maskéři se vyřádili. Bohužel, digikrev v některých scénách to kazí. Samo, že jinak je to kravina jak bič. Ale v podstatě nemá hluchá místa a stále se něco děje. Za ten dějový spád také plus. Ale víc toho dohromady nedám. Ostatní triky na úrovni laciného, respektive free softu. 201310138441/8734(4.2.2014)

• TERRORDROME

A je tu ďalšia "hadovina". Na rozdiel od prvých dvoch dielov sa toto ani len nepokúša tváriť ako nejaké áčko a miesto toho radšej ukazuje roztrhané telá vedcov s črevami navrch. Ten Hasselhoff na začiatku vyzeral ako taký zábavný béčkový drsňák s cigarou v hláškujúcej hube, ale potom už nahodí košeľu a je po srande. Nasleduje už len nahánačka lesom s partiou dementných lovcov a digianakondou čo má nabodávací chvost ako votrelec. No, je to stupídna hadia hovadina, ale videl som oveľa-oveľa väčšie, takže si to aspoň jednu hviezdičku zaslúži, už len za tú krv a odhryznuté hlavy ( a vyvrhnutú nestrávenú kozu )(1.5.2011)

• - Ve scéně okolo 50. minuty, kdy havaruje auto s doktorkou Amandou Hayes (Crystal Allen), se v jednom ze záběru záběru objeví člen filmového štábu, který projde za autem. (Terva)

• - Spoiler: Až v tomto pokračování zemře první žena vinou hada. V prvním díle zabila jedinou ženu postava Johna Voighta, ve druhém díle obě ženy přežily. (KucC)

• - Natáčení probíhalo současně s dalším pokračováním Anakonda 4: Cesta krve (2009). (KucC)