• Philoun1

Vážně psycho. Nebýt Evy Mendes tak bych o tento snímek zřejmě ani nezavadil, ale kvůli ní sem to zkusil. On nápad to nebyl špatný a na konci když už šlo do tuhého tak mi bylo opravdu zle, ale celá cesta až ke konci a vůbec celkové zpracování filmu to bylo něco strašného, navíc jsem Live! viděl s dabingem tak jsem se snažil brát to z rezervou, ale znovu už to vidět nechci.(11.9.2009)

Docela dobrá parodie na nejrůznější pořady typu Big brother, Vyhulený a podobně. Námět je zajímavej, Eva Mendes v hlavní roli je naprosto neodolatelná mrcha, ale celkový zpracování poněkud pokulhává. To jsem měl chvílema pocit, že režisér Guttentag si z nás dělá dobrej den. Já chápu, že to mělo vypadat jakoby dokumentárně, ale mně ta ruční kamera a podivný střihy dost vadily. Jinak pokud by taková soutěž opravdu existovala, tak se přiznávám, že já bych si to rozhodně nenechal ujít.(25.4.2012)

Ve zkratce - velmi silný snímek, který lze vidět ze dvou úhlů: POVRCHNĚ - takoví uživatelé dávají hodnocení nízké. DO HLOUBKY - člověk se při tom zamyslí a uvědomí si hodnotu lidského života. - - - Vyváží peníze hodnotu lidského života? - - - Má člověk právo rozhodovat o tom jak a kdy ukončí svůj život? - - - My (já a ty) ovlivňujeme média sledovaností. Jak hluboce a dalece ale ovlivňují média nás - tebe? - - - Jak moc my sami negativně ovlivňujeme životy jiných? (touhou po kariéře, penězích...) - - - a spousta dalších hlubokých otázek......(22.12.2011)

• Zeck

Jo, tohle se jednou určitě stane, protože lidstvo a jeho konzumnost je naprosto k zblití. Hodnoty jdou stále dolů a principy života se zjednodušují na zelené papírky a co největší množství majetku, vedle toho je lidský život jen malicherná píčovina, kterou si klidně pro ty prachy někdo nechá vystřelit z hlavy. Každopádně, tento film je naprostá nuda, chápu to poukázání na lidskou ziskuchtivost a mediální sílu, ale přesto se "Live!" prostě nepovedl. Jediné, co za hodinu a půl nabídne, je to jedno kolečko ruské rulety. 40%(21.8.2011)

• demented

Vadí mi celková predpojatosť celého filmu. To si vážen niekto myslí, že by niekto pustil do vysielania reality show, kde si jeden z účastníkov v priamom prenose vystrelí mozog z hlavy? Nie že by to bola myšlienka naivná, ale je aj neskonale stupídna. Každý zo šiestich účastníkov dostane (v príapde že prežije) päť miliónov dolárov. No neviem ako to chodí v Amerike, ale za pol hodinku odjebať 25 mega je podľa mňa trochu prehnané (nech si ratingy stúpajú aj do nebies). Nehovoriac o absurdnosti celej show, kde si súťažiaci stojí na pódiu alá superstar, má priloženú zbraň k hlave a živé publikum ho povzbudzuje :) (ani nechcem pomyslieť na to, čo by sa stalo, keby šťastena vyšla hneď na prvého súťažiaceho :) - o čom by to akože bolo ďalej). Oukej, keď chcete dať na frak celému princípu reality show - budiž. Ale určite sa to dalo spraviť aj trošku inteligentnejším spôsobom ( o dokumentaristickom štýle nehovoriac) pri ktrorom by sa každý druhý neklepal na čelo.(21.5.2008)

• - Eva Mendes se na filmu podílela také jako výkonná producentka. (nipandelm)