Nastala chyba při přehrávání videa.
 • E lan
  **

  Ne, i přes zajímavý námět (byť hodně drsný) toto není dobrý film. Vyčteme-li co se vše nepovedlo, tak začněme u Mendes - její herecký výkon je jen těžko uvěřitelný a hrozně nesympatický. Ostatní postavy jsou absolutně povrchní a závěrečná scéna soutěže je vysloveně nepovedená. Jediné proč se na tento film podívat je ze zvědavosti jak by to mohlo vypadat...(28.8.2011)

 • dobytek
  ***

  Docela dobrá parodie na nejrůznější pořady typu Big brother, Vyhulený a podobně. Námět je zajímavej, Eva Mendes v hlavní roli je naprosto neodolatelná mrcha, ale celkový zpracování poněkud pokulhává. To jsem měl chvílema pocit, že režisér Guttentag si z nás dělá dobrej den. Já chápu, že to mělo vypadat jakoby dokumentárně, ale mně ta ruční kamera a podivný střihy dost vadily. Jinak pokud by taková soutěž opravdu existovala, tak se přiznávám, že já bych si to rozhodně nenechal ujít.(25.4.2012)

 • kaylin
  **

  Tenhle snímek v sobě měl docela velký potenciál, ale myslím, že by musel být pojat trochu jinak, než tímhle odlehčeným způsobem. Ve finále to pak nevyzní tak dobře, jak by mělo. Hlavní hrdinka je pak spíš takovou snahou být hnusná, ale zároveň se zalíbit. Fakt by bylo mnohem lepší, kdyby v tom nebylo nic pozitivního.(26.2.2018)

 • klerik
  ***

  Celú dobu som si hovoril: a teraz to začne byť trápne... a ono nezačalo. Dokonca to bolo stále napínavé. Nie úplne uveriteľné, ale dostatočne účinné a mrazivé. Námet BEŽIACEHO MUŽA nemohol vydržať na celý film takéhoto typu, ale rozhodne sa mi od telky nechcelo odísť... a určite to nie je komédia...(17.1.2010)

 • Amper01
  *****

  Ve zkratce - velmi silný snímek, který lze vidět ze dvou úhlů: POVRCHNĚ - takoví uživatelé dávají hodnocení nízké. DO HLOUBKY - člověk se při tom zamyslí a uvědomí si hodnotu lidského života. - - - Vyváží peníze hodnotu lidského života? - - - Má člověk právo rozhodovat o tom jak a kdy ukončí svůj život? - - - My (já a ty) ovlivňujeme média sledovaností. Jak hluboce a dalece ale ovlivňují média nás - tebe? - - - Jak moc my sami negativně ovlivňujeme životy jiných? (touhou po kariéře, penězích...) - - - a spousta dalších hlubokých otázek......(22.12.2011)

 • - Eva Mendes se na filmu podílela také jako výkonná producentka. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace