Fix a Foxi (TV seriál)

Německo, 1999, 22 min

Antoni D'Ocón

Dennis O'Flaherty

Matthias Raue

Toto som kedysi pozerával na TV Markíza vrámci programu KAKAO. Ešte že to vydal VAPET so slovenským dabingom na DVD, ktoré si určite pozriem. Snáď to nepredabovali ako pri Poslednom jednorožcovi.(24.4.2010)

• Marek1991

Fix a Foxiho mám spojených s mojím neskorším detstvom po desiatich rokoch môjho života, kedy sa zo mňa stával pomaly dospievajúci chalan. Nesadla mi táto rozprávka, nebola pekná animačne, dejovo, príbehovo, postavami, scenárom, hudbou, proste bola veľmi slabá a dosť zbytočná podľa mňa.(2.9.2012)

Už v roce 2003 jsem měl chuť ten seriál ze zvědavosti vidět, i když jsem neměl celé roky možnost. Pak v 2007 jsem viděl jeden díl. Hudba a kresba mě zaujala, protože jsem očekával nějakou komedii. Když jsem potom přečetl na internetu, že komiksová verze seriálu byla obdobou komiksů Kačera Donalda (kreslili to stejní tvůrci i údajně pointa), tak jsem si v 2009 koupil jedno DVD s Fixem a Foxim. Ale... dějově je to spíš pro nejmenší, řídké, takové ohrané zápletky, navíc dabing hodně sterilní (a to nejsem až tak náročný na dabing), tak už jsem to nesledoval.(11.1.2018)

• martin1m2

Taktiež som to pozeral na Markíze vrámci Kakaa ešte ako 7 ročný ... A už ako 7 ročného ma to nebavilo ... Bola to veľmi veľmi slabá rozprávka ... nebolo to vtipné, ani pekné, ani zábavné.(24.6.2016)