• NinadeL
  **

  A jestli to uvidím ještě jednou, tak půjdu ještě níž. Historka s tetováním zadku v podání Laufera roztažená na celovečerák je tragický řešení slibnýho tématu.(8.4.2009)

 • Snorlax
  *****

  Malou pihou na kráse je německá koprodukce, která jako vždy dosadila do filmu nespočet škaredých Němců. Ale i od toho se dokážu oprostit, protože snímek má neskutečný šmrnc, slovní i hudební humor a charismatického představitele titulní role. A pan plukovník je skutečně jako živý, člověk se nemůže paní hraběnce divit, že jeho portrét zulíbala.(8.11.2014)

 • troufalka
  *****

  "Volové, nestřílejte!! Jsou tady koně!!"                                                                                 Roztomilá zápletka v první polovině, kterou už ostatní uživatele prozradili. Opět další opomenutý a silně podhodnocený film, kterému ale nelze nic vytkout. Ale čemu se divit, když hodnotí uživatelé jako Drslan40, který má ve zvyku hodnitit úplně všechno, ať už to viděl nebo ne.(8.11.2014)

 • raroh
  **

  Na filmu je vidět, že šlo v prvé řadě původně o televizní seriál pro německou televizi a z toho vyplývají veškeré nedostatky - natahovanou stopáží počínaje, některé slušné herecké výkony to moc nezachraňují. Kdyby to viděli skuteční Kisch a Hašek!(1.8.2010)

 • balba
  ***

  Volné pokračování filmu Lovec senzací.Praha před 1.světovou válkou :Novinář Egor Ervin Kisch na stopě několika senzačních odhalení a jako svědek řady pozoruhodných událostí.Zpěvák J.Laufer v titulní roli sice fyzicky vůbec neodpovídá skutečné podobě slavného reportéra , ale jeho herecký výkon působí sympaticky.(21.12.2006)

 • - Filmy Zuřivý reportér a Lovec senzací vznikly sestřihem pětidílného cyklu povídek podle E. E. Kische, který pod názvem Marktplatz der Sensationen (Tržiště senzací) natočil Martin Hollý v koprodukci se západoněmeckými televizními stanicemi. Zdroj: Český hraný film 1981-1993, NFA 2010. (NFA.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace