Rev. (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2010 - 2014, 9 h 22 min (Minutáž: 30 min)

Jak píše embee - vikář, který může kouřit, opít se a mluvit sprostě, to je slušný příslib. Viděl jsem jen první díl, dá se mu slušně rozumět i bez titulků, ale některé hlášky mi uniknou, takže na další si počkám...(7.1.2012)

Vikář, který se rád napije, kouří, neváhá navštívit třeba i pánský klub a občas mluví i sprostě (jen si předtím pro jistotu sundá svůj kolárek), vám prostě musí být sympatický. I když jeho bohoslužby navštěvuje jen pár skalních "fanoušků", do jeho kostela se vždy rádi vrátíte.(6.8.2010)

Docela fajn oddychovka, ale v současné záplavě stále kvalitnějších seriálů nevybočuje z lepšího průměru. Nemluvě o tom, že komediální seriál o mužích s kolárky už tady jednou byl a lépe.(15.8.2014)

K s2e6: Aricidiákon je načapán na hruškách. Tedy přesněji řečeno se svým přítelem Richardem (James Purefoy), kterak si společně vybírají postel. To by mu mohlo při postupu v kariéře poněkud uškodit, leč mě to potěšilo. Miluju hostující hvězdy v seriálech :-) A tenhle seriál s nimi nešetří.(15.12.2011)

Po první epizodě musím říct, že mi to příjde jako dobrý nápad takto vykreslit vikáře - bez kolárku by nikdo nepoznal, že se nějak liší od ostatních - dopřává si všeho jako ostatní "smrtelníci". Pro zatím 4* a určitě budu pokračovat v dalším sledování. Dobrá podívaná na relax.(13.4.2012)