79. Annual Academy Awards (TV pořad)

79th Annual Academy Awards, The

Publicistický

USA, 2007, 232 min

Ellen DeGeneres, Ben Affleck, June Allyson, Alan Arkin, Michael Arndt, Adriana Barraza, Jessica Biel, Jack Black, Cate Blanchett, Emily Blunt, Abigail Breslin, Steve Carell, George Clooney, Francis Ford Coppola, Daniel Craig, Tom Cruise, Penélope Cruz, Judi Dench, Catherine Deneuve, Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Robert Downey Jr., Kirsten Dunst, Clint Eastwood, Will Ferrell, Jodie Foster, Stephen Frears, Gael García Bernal, Alejandro González Iñárritu, Al Gore, Ryan Gosling, Davis Guggenheim, Jake Gyllenhaal, Maggie Gyllenhaal, Tom Hanks, Philip Seymour Hoffman, Hugh Jackman, Nicole Kidman, George Lucas, Tobey Maguire, Eddie Murphy, Jack Nicholson, Peter O'Toole, Clive Owen, Gwyneth Paltrow, Martin Scorsese, Jerry Seinfeld, Will Smith, Steven Spielberg, Meryl Streep, Guillermo del Toro, John Travolta, Naomi Watts, Rachel Weisz, Forest Whitaker, Kate Winslet, Jaden Smith, Mark Wahlberg, Reese Witherspoon, Anika Noni Rose, Queen Latifah, Jennifer Hudson, Beyoncé Knowles, Eva Green, Jackie Earle Haley, Anne Hathaway, Diane Keaton, Jennifer Lopez, John C. Reilly, Helen Mirren, William Monahan, Don LaFontaine, Florian Henckel von Donnersmarck, Keith Robinson, Thomas Newman, Gustavo Santaolalla, Guillermo Navarro, Gabriel Mann, Deanna Webb, Jayme Lynn Evans, Toni Wynne, Dina Eastwood

Neil Travis

Scénografie:

J. Michael Riva

Komentáře uživatelů k TV pořadu (15)

Toho roku nebyli Oscaři zlatí, ale zelení. Nezářili.(17.4.2008)

Pro mě osobně zatím nepřekonaná Oscarová noc.Ellen DeFeneres je neskutečně energetickou ženou, která celému večeru dodala nezapomenutelný šmrnc. Její osobité charisma a skvěle se hodící smysl pro humor byli jedinými důvody, kvůli kterým jsem si tento dlouhý pořad mohl vychutnat od začátku až do konce. Jasně patrnou výhodou byla i mrštná režie, která z (nuceně) unylého publika udělala klad. 79. ročník má ovšem ještě další eso v rukávu, určitě stále pamatujete na krásnou stínovou šou, u které se leckomu tajil dech. Hrdiny noci se pak stal sympatický Alan Akrin, jako vždy neodolatelná Helen Mirren a v neposlední řadě Martin Scorsese, který si konečně zasloužil dlouho očekávané ocenění.(19.5.2008)

Podľa mňa absolútne zbytočná vec zaraďovať sem oscarové noci :). Ale keďže som konkrétne tento ročník videl celý pridám aj ja svoje hodnotenie.(7.5.2008)

Ellen DeGeneres tento ročník moderovala velmi dobře.Režie byla graficky,kamerově ale i programově fantastická .Nádherná dekorace zdobila prosnulé Kodak Theatre v Hollywoodu už po 6 a to je super, prostě za pět *****.(16.4.2008)

Až na celkem nesympatickou Ellen DeGeneres celkem pěkná podívaná.(20.9.2009)

Užásné moderování, povedený ročník...jen kdyby nebyl tolik "osvícený" globálním oteplováním...(12.5.2008)

• Jenda

Trapná show, trapné výsledky(21.4.2008)

Milá a vtipná Ellen DeGeneres sprevádzala večerom, ktorý rozhodne stál za to. A vidieť legendárnu trojku Spielberg, Lucas, Coppola, ktorý odovzdávajú svojmu kamošovi Scorsesemu Oscara za réžiu, je nezabudnuteľný okamih.(7.5.2011)

Ellen DeGeneres dokázala vniesť trošku vtipu do "smrteľne vážneho odovzdávania cien" a jej vysávanie alebo fotenie s Clintom Eastwoodom sa vryje do pamäti aspoň tak ako šťastný Marty Scorsese, keď zhrabol toľko sošiek za svoj filmík Skrytá identita, koľko sa dalo...Čo už, OSCARY napriek svojej smrteľnej minutáži majú dačo do seba, čím vždy prilákajú dostatočný počet obdivovateľov nablýskanej filmovej parády, ja som im už prepadla, nerobí mi ani problém nespať kvôli nim skoro celú noc, oplatí sa to, pozerať to naživo a prežívať v priamom prenose odovzdávanie cenných sošiek...(9.5.2008)

Rozhodně lepší jak ti o rok mladší oscaři. Ellen prohodila pár dobrých a pár průměrných fórků, ale bylo zde k vidění i poměrně silné momenty jako předání ceny za celoživotní dílo Ennio Morriconemu a v podstatě ve stejném duchu předanou cenu Martinu Scorcesemu. Celkově jsem se bavil a zvláště když jsem fandou Departed a Scorceseho obecně.(20.4.2008)

Tak Scorsese se konečně dočkal za film The Departed/nebo žeby snad za zashluhy?/..A hlavně Velky skladatel Ennio Morricone byl konečně oceněn za celoživotni dilo a to jak všichni koukali že snad 10 minut mluvil a děkoval Italsky bylo nezapomenutelne...(16.1.2011)

A ocenění patří Autíčkům/Cars.... tohle by na Českých lvech fakt neprošlo. :D(22.5.2012)

Ellen DeGeneres ma strašne pobavila :)(20.2.2009)

Skvělý ročník, moderátorka večera Ellen DeGeneres byla opravdu ale opravdu vynikající, ale je strašná škoda, že jí daly tak strašně málo prostoru, protože to by byl jinačí odvaz, ale jak tam začala vysávat to bylo něco :-D. Dále musím vyzdvihnout jak předávali zlatou sošku naši mladí talenti Abigail Breslin a Jaden Smith to bylo skvělé. Dále musím říci, že hlas Melissa Etheridge je opravdu skvělý až neuvěřitelný a její píseň je výborná.(12.4.2014)

To se dalo čekat, že to Ellen zvládne. A zvládla.(23.6.2011)