poster

Pan Tau to zařídí

 • Západní Německo

  Pan Tau packt die Koffer

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo / Rakousko, 1972, 35 min

 • NinadeL
  ***

  Pan Tau a Werichovo defilé, část 2. Tau jako zástupce cestovky Globus aranžuje výlet Violy a Claudie po krajích českých. Svým způsobem je to škoda, protože původní objednávka s několika příplatky zněla poněkud lákavěji a exotičtěji ;) Inu Dubský a jeho motivační katalog Visit Loch Ness.(19.12.2010)

 • roswelll
  *****

  Pokračování příběhu bohatého dědečka, který díky své vnučce se částečně vrací do svého dětství a zažívá s panem Tau nádherná dobrodružství.(14.2.2016)

 • duklak2
  ****

  Pan Šimánek ztvárnil nezapomenutelného pána s kouzelnou buřinkou. Jeho herecký projev i výkon byl zahrán velmi originálně. V jeho roli si nedokážu představit jiného herce. Tento seriál patří do vitríny české tvorby a i když mu nedávám plný počet, tak u mě vždy bude mezi top českými seriály. Na závěr mohu jen dodat. Odpočívejte v pokoji pane Tau.(21.2.2010)

 • LiVentura
  *****

  Werich i přes zákaz a klasický a nikdy nezkažený pan Šimánek.. Vše ještě dotváří roztomilé herectví mladinké Renčové, která svýma velkýma kukadlama vždy okouzlila.(30.7.2008)

 • blackrain
  ***

  Další díl, kde se vyskytuje pan Viola a jeho malá vnučka Claudie. Pan Tau opravdu všechno zařídí a o všechno se postará. Jen by ti lidé nesměli být nepředvídatelnými tvory. To je pak těžká práce pro kohokoliv. Nějak se stalo, že mi tento díl připadal mnohem delší než ve skutečnosti byl. Veronika Renčová byla opět velmi roztomila. Vypadala, že si natáčení příběhů o Panu Tau užívala.(20.2.2012)

 • - Natáčelo se na zámku Hluboká nad Vltavou. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace