Pan Tau: Lov na slona (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1977, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

• blackrain

Musím chtě nechtě konstatovat, že s rodinou Urbanových byla mnohem větší legrace. Vlastimil Brodský toho poměrně dost zachraňoval. Uvidíme, jak se to celé bude vyvíjet dál.(22.7.2012)

Každý díl ze série Pan Tau má své kouzlo..i tento jsem sledoval s nostalgií ze známého prostředí při natáčení a pan Dvořák v této epizodě exceluje...a zjistil jsem důležitou informaci o slonu, že nemá klíční kost..:-)(17.2.2016)

Prostřední díl celovečerního filmu Poplach v oblacích a zároveň druhý díl třetí série. Bimbo je na útěku s Panem Tau, Kalous chudák nemá slona, pouze třešně pro zvířata v Zoo. Asi nejslabší díl třídílné série, ale zase spousta poetických scén z přírody s Panem Tau a slonem a spousta zemědělské techniky s výtečným Františkem Husákem. Hudba: Jiří Malásek & Jiří Bažant & Vlastimil Hála.(16.1.2016)

Nema klicni kost.(10.8.2016)

Hurá na slona, respektive slůně na zemědělských strojích. Aneb, jak za socialismu ulovit tohoto chobotnatce.(10.7.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy. I když zrovna tenhle příběh ale zrovna patří mezi ty lepší.(29.3.2016)

• CoreyTaylor4

Pořád to ještě jde,ale už to není ono.S rodinou Urbanových to bylo lepší,něž tohle(16.5.2013)