Pan Tau: Noc v safari (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1978, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• NinadeL

Třetí sérii příliš nepobírám. Pan Tau ponechal buřinu u Kalousovic Ivanky, ale ještě než začal X. festival magie, bylo vše zase v nejlepším pořádku. Pak přijela madam Stella a přípravy na díl s kouzelnicí mohly začít. Tehdy oblíbená dětská elita Hofbauer a Bočanová sehrává své haranty na jistotu a dospěláci se můžou přetrhnout v přehrávání (Brejchová, Brodský). Bim-bo!(4.8.2013)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

Název je možná malinko zavádějící a matoucí. Pokud bych byla divák nepolíbený títmto seriálem, tak si rozhodně budu představovat něco jiného. Na noc tam ovšem také dojde a je to noc kouzelná. Muž na křídle letadla opět zauřadoval, takže na letišti měli opět velké pozdvižení. Tentokrát nebyl na křídle zmíněného letadla jen pan Tau. No, v pohádkových příběhzích je možné všechno. Takže, proč ne.(30.7.2012)

Co všechno musí buřina vytrpět, aby se zase dostala ke svému majiteli..je nádherné sledovat, jak děti vidí to, co je dospělým odepřeno..(18.2.2016)

Závěrečný díl filmu Poplach v oblacích s otevřeným koncem dalším dílům nebo také třetí díl třetí série. V tomto díle exceluje především Pepíček Dvořák, jinak vše jede v zajetých kolejích. Jako konec filmu dobré, jako seriál už spíše průměr. Předchozí díly: Poplach v oblacích a Lov na slona. Hudba: Jiří Malásek & Jiří Bažant & Vlastimil Hála.(16.1.2016)

• dr.fish

Tehdy bylo Safari populární. Bohužel je to s odstupem času nuda. Vůbec žádný děj.(2.3.2018)

Proč lépe nepoznat zvířátka, které u nás běžně nejsou k vidění a k tomu ještě v noci a s buřinkou na hlavě.(10.7.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy.(23.8.2016)

Legendární Pan Tau a jeho příběhy. Prostě naši filmaři před 89r. byli jedničky ve vesmíru. jE ÚŽASNÉ VIDĚT JAK AFEKTOVANÁ A VE SVÉM PROFILU VULGÁRNÍ KOZA, KTERÁ ABSOLUTNĚ NEROZUMÍ FILMU, UKAZUJE CO MÁ V HLAVĚ..........FEKÁLIE A NIT NA DRŽENÍ UŠÍ.(27.12.2014)