poster

Pan Tau: Noc v safari (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1978, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

 • NinadeL
  **

  Třetí sérii příliš nepobírám. Pan Tau ponechal buřinu u Kalousovic Ivanky, ale ještě než začal X. festival magie, bylo vše zase v nejlepším pořádku. Pak přijela madam Stella a přípravy na díl s kouzelnicí mohly začít. Tehdy oblíbená dětská elita Hofbauer a Bočanová sehrává své haranty na jistotu a dospěláci se můžou přetrhnout v přehrávání (Brejchová, Brodský). Bim-bo!(4.8.2013)

 • Jacinda
  **

  Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

 • blackrain
  ***

  Název je možná malinko zavádějící a matoucí. Pokud bych byla divák nepolíbený títmto seriálem, tak si rozhodně budu představovat něco jiného. Na noc tam ovšem také dojde a je to noc kouzelná. Muž na křídle letadla opět zauřadoval, takže na letišti měli opět velké pozdvižení. Tentokrát nebyl na křídle zmíněného letadla jen pan Tau. No, v pohádkových příběhzích je možné všechno. Takže, proč ne.(30.7.2012)

 • roswelll
  *****

  Co všechno musí buřina vytrpět, aby se zase dostala ke svému majiteli..je nádherné sledovat, jak děti vidí to, co je dospělým odepřeno..(18.2.2016)

 • otík
  ****

  Závěrečný díl filmu Poplach v oblacích s otevřeným koncem dalším dílům nebo také třetí díl třetí série. V tomto díle exceluje především Pepíček Dvořák, jinak vše jede v zajetých kolejích. Jako konec filmu dobré, jako seriál už spíše průměr. Předchozí díly: Poplach v oblacích a Lov na slona. Hudba: Jiří Malásek & Jiří Bažant & Vlastimil Hála.(16.1.2016)

 • dr.fish
  **

  Tehdy bylo Safari populární. Bohužel je to s odstupem času nuda. Vůbec žádný děj.(2.3.2018)

 • Paity
  ****

  Proč lépe nepoznat zvířátka, které u nás běžně nejsou k vidění a k tomu ještě v noci a s buřinkou na hlavě.(10.7.2012)

 • lubospoti
  ***

  Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy.(23.8.2016)

 • Vikki
  ****

  Legendární Pan Tau a jeho příběhy. Prostě naši filmaři před 89r. byli jedničky ve vesmíru. jE ÚŽASNÉ VIDĚT JAK AFEKTOVANÁ A VE SVÉM PROFILU VULGÁRNÍ KOZA, KTERÁ ABSOLUTNĚ NEROZUMÍ FILMU, UKAZUJE CO MÁ V HLAVĚ..........FEKÁLIE A NIT NA DRŽENÍ UŠÍ.(27.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace