Pan Tau: A která je ta pravá? (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1978, 30 min

Josef Vaniš

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

Tahle filmová série (protože nejde o seriál v pravém smyslu slova) stojí hlavně na hereckém obsazení. V tomhle díle je to zejména pan Josef Kemr a jeho zvyky. Rozsedlá buřinka a bleskurychlá reakce pana Kemra mě pobavila. No a taky Ma-ka-róóóny.(21.8.2012)

• otík

Šestý díl třetí série.(9.8.2017)

Kouzelná epizoda, pan Brodský exceluje ale pan Kemr..to je nádhera ho sledovat..text minimální ale na tak malém prostoru úžasná herecká kreace..(19.2.2016)

"půl člověk, půl člověk."(5.8.2008)

Problémem pana Tau je ten, že tvůrci nepřicházeli s ničím novým a vlastně jim stačilo, že pan Tau moc nemluví a blbne se svou buřinkou, která se mu pořád někam zatoulává.(10.7.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy. I když zrovna tenhle příběh ale zrovna patří mezi ty lepší.(23.3.2016)

Legendární Pan Tau a jeho příběhy. Prostě naši filmaři před 89r. byli jedničky ve vesmíru. A že to tu nějaké chudáčky nebaví? Není divu, je to nádherný film a seriál a né žádná kriplovská uchylárna s nagelovanými totálně dementními metrouši a drůbežími barbínami s létajícími vnitřnostmi atd(27.12.2014)