77. Annual Academy Awards (TV pořad)

77th Annual Academy Awards, The

Publicistický

USA, 2005, 194 min

Hal Kanter

Chris Rock, Alan Alda, Alejandro Amenábar, Andrea Arnold, Antonio Banderas, Drew Barrymore, Annette Bening, Gisele Bündchen, Brad Bird, Halle Berry, Orlando Bloom, Marlon Brando, Cate Blanchett, Philippe de Broca, Zana Briski, Johnny Carson, Don Cheadle, Thomas Haden Church, Sean 'P. Diddy' Combs, Penélope Cruz, Ossie Davis, Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, Kirsten Dunst, Clint Eastwood, Jamie Foxx, Morgan Freeman, Whoopi Goldberg, Michel Gondry, Jake Gyllenhaal, Taylor Hackford, Salma Hayek, Dustin Hoffman, Jeremy Irons, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Beyoncé Knowles, Robin Williams, Robert Houston, Charlie Kaufman, Chris Landreth, Janet Leigh, Mike Leigh, Laura Linney, Sidney Lumet, Virginia Madsen, Virginia Mayo, Mercedes McCambridge, Russ Meyer, Catalina Sandino Moreno, Mike Myers, Sandra Oh, Sophie Okonedo, Jerry Orbach, Clive Owen, Al Pacino, Gwyneth Paltrow, Alexander Payne, Sean Penn, Daniel Petrie, Natalie Portman, Prince, Ronald Reagan, Christopher Reeve, Tim Robbins, Julia Roberts, Emmy Rossum, Adam Sandler, Martin Scorsese, Carrie Snodgress, Imelda Staunton, Barbra Streisand, Hilary Swank, Charlize Theron, John Travolta, Peter Ustinov, Nacho Vigalondo, Michael Weaver, Kate Winslet, Fay Wray, Renée Zellweger, Ziyi Zhang, Javier Bardem, Albert Brooks, Vin Diesel, Martin Lawrence, River Phoenix, Belén Rueda, Sharon Stone, David Spade, Carlos Santana, Jan A.P. Kaczmarek, Bill Conti, Andrew Lloyd Webber, Tom Rosenberg, Sandy Powell, Dina Eastwood, Yo-Yo Ma, Donna Feldman

Skvelý moderátor - Chris Rock je vždy vtipný a typicky skvelé odovzdávanie Oscarov...(16.9.2008)

Tato show byla nabitá těmi nejúžasnějšími filmovými hvězdami, které byly oceněni pozlacenou soškou nahého muže, který nese název Oscar.****(19.4.2008)

80% Loňské jsou lepší. A chlap jako moderátor mě nebere, zvlášť takový komik v úvozovkách.(26.1.2015)

Chris Rock bol možno jedným z najmenej zábavných hostiteľov tohto prestížneho večera.(7.5.2011)

70% - Byl jsem celkem rád, že se Eastwood takhle vysmál Scorsesemu, protože jakkoli mám Martina rád, jeho Letec byl příšerný film. Jinak Chris Rock byl celkem zábavný, ceny uděleny celkem spravedlivě a celebrity vyfešákovány celkem standartně... :) P.S. Příště mi někdo řekněte dřív, že se tu daj hodnotit i předávací večery, abych zas nehodnotil něco s 3 letým zpožděním... ;)(9.6.2008)

• - Poprvé ve své herecké kariéře moderoval udílení Oskarů Chris Rock. (Terva)

• - Udílení cen se konalo 27. února 2005 v Kodak Theatre v Hollywoodu ve městě Los Angeles. (Terva)