Křemen (festivalový název)

(festivalový název)

Hard-Hearted

Krimi / Drama

Rusko, 2007, 82 min

"Nejsem tupej, jsem tvrdej" tuto větu uslyšíte během filmu nejméně třikrát... Febiofest 2009(31.3.2009)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - EAST OF THE WEST - FILMS IN COMPETITION - Na Východ od Západu - Soutěžní sekce, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.77/64(16.8.2009)

• Bakllazaan

Zpočátku se mi zdálo, že jde docela o dobrý snímek. Hlavní postava byla pro mne tedy spíš k smíchu tím jak se mlátil flanděrama po hlavě, ale příběh byl vyprávěn šikovne a až poněkud známě....!!!! A v tom mě to trklo, asi v polovině stopáže kdy objeví hlavní hrdina prostitutku, kterou se vydá zachránit, pak přdáme část o nedobytné sličné dívce a nakonec mě to uplně utvrdilo, když jsem si vzpoměl že je hlavní postava "vysloužilý voják". Komu toto shrnutí nestačí, tak jen dodám název filmu, který mi probíhal hlavou celý film. TAXI DRIVER! -ABSOLUTNĚ DOKONALÉ VYKRADENÍ- dokonce si dovolili i záběr na novinové titulky na nástěnce, po jeho masakru v nevěstinci! ŽE je tohle možné i mimo hollywood, jsem netušil. Takže raději si doma sjeťte taxikáře s DeNirem, co vám budu povídat:)(14.7.2008)

Velmi mě tento film zaujal a byl jedním z nejlepších počinů, které jsem měl tu čest na MFF shlédnout!:)(6.5.2009)

• kim lowe

hrdina-vylízaný pako Anton, je opravdu boží. Nelze s ním sympatizovat, protože jednou kope za zloduchy, po druhé, když se mu to zrovna hodí, zase za klaďáky. Jedno je však jasné: jeho slovo = křemen! Rozhodně stojí za shlédnutí.(4.8.2008)