poster

Ženská za volantem

 • USA

  Trucker

Drama

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  „- Žena by nemala robiť kamionistku. - A čím by som mala byť? Servírkou alebo sestričkou? Podľa mňa je to lepšie ako utierať stoly alebo zadky starým ľuďom.“ Michelle Monaghan konečne dostala priestor sa naplno predviesť a zvládla to na výbornú. Jej vzťah k synovi, ktorý ju nenávidí a k manželovi umierajúceho na rakovinu, ktorých opustila, pretože proste nie je ženou domácnosti, som bez problémov uveril. „- Ako zvláda domácnosť Jenny? - Nezvláda, ale snaží sa.“ Príjemná dráma ktorá sa nehrá na niečo viac.(23.1.2010)

 • pali87
  ***

  Dosť triviálne podaný príbeh, priam televízne. Nemám rád keď je v dialógoch všetko "vyřčené", mám rád keď sa niečo nechá na diváka, keď stačí pohľad herca, slovo, gesto a emócia sa dostaví a človek sa vcíti do filmovej postavy. Michelle je fajn (i keď ta drsniackosť z nej až tak nejde) a Fillionová prítomnosť poteší a fajn atmosféra tiež. Taká obyčajná, občas nudná dráma zo života.(19.6.2011)

 • ivishka
  ****

  Čekala jsem toho opravdu hodně, ale že se mi to bude tak líbit rozhodně ne. Příběh mladé ženy, která si chtěla svůj život žít podle toho jak uzná za vhodné. Opustila svou rodinu a vrhla se na cesty s truckem po USA. Netušila však, že jednoho dne ji překvapí její vlastní minulost v podobě jejího malého syna. A už vůbec netušila, že ji změní k nepoznání právě tenhle malý človíček a všechen free život pošle do kytek. Skvěle zobrazená nezávislá a pragmatická žena v podání Michelle Monaghan byla brilantní a nemám ani slovo proti jejímu výkonu a také překvapil Nathan Fillion.(29.12.2012)

 • dr.fish
  ****

  Ženská může být jak chce tvrdá, ale pořád jsou tu ty děti... Svérázná truckerka Michelle Monaghan si žije svůj nezávislej život do tý doby, než dostane na starosti svýho synka, od něhož v mládí utekla. To jí trochu navodí schýzu a celej film to zkousává. Ta cesta k synovi, i sobě samé, je vcelku dobře natočená a na Michelle se navíc dobře kouká, takže výsledek pozitivní...75%(29.3.2012)

 • Olík
  **

  Atraktivní TIRačce, žijící námořnickým stylem života (tj. v každém přístavu má svůj doprovod na večer) se vrátí do života její syn, kterého opustila jako mladá. Režisér se pokouší vystavět nestandardní příběh na základě klišovitých témat, což se mu i střídavě daří a to především díky hereckému výkonu pokaždé jiné Michelle Monaghan.(24.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace