Nebezpečná kořist

Dangerous Prey

Akční

Kanada, 1995, 93 min

• Tosim

Už jenom slyšet Jiřího Krampola, jak rádobydrsným hlasem říká "Já mu toho ptáka strčím do prdele, až se z toho posere", je otřesný zážitek. JSEM HEREC, TAK HRAJU. Tahle věta Vladimíra Brabce mě napadla při dívání. Připadá mi to, jako kdyby stolař udělal židli s dvěma nohama a chlubil se, jaký že to vyrobil výstavní kus nábytku...(5.12.2003)

• EdaS

Opravdu výstavní kousek aneb Pro prachy zahraju v čemkoliv!(18.8.2002)

LOL... to nemá chybu... Krampol rulz!!! ODPAD za pět hvězd... těch rádobyerotických vzechů, výkřiků a flashbacků... ale hlavně... to prkno Krampol... kvalitka.(20.5.2010)

• Terva

Tak tohle mě teda vůbec nebavilo. Jsou to zloději tak co s nima ? CITÁT - Nikomu nevěř.......... Sračkovej film o tom, jaké jsou lidi bestie. Na to nemusím koukat, to vidím každý den ve zprávách.(23.3.2012)

• YURAyura

0/10 OMG - spaste dusi Simandl utoci... Jak rikala Liza v jednom dile Simpsonu: televizni zabava spadla jeste na nizsi uroven nez byla kdy pred tim - klobouk dolu, co tam predvadeji ti nasi herci - pravda na druhe strane, deti potrebuji zaplatit skolu/zkousky/reparat, manzelka roztriskala mercedes a nezabila se, aby to nahradila jeji pojistka, tak jak jsem v tom musel hrat - podobne jak pred tim museli kluci a holky hravat v Majoru Zemanovi - jina doba, stejny mrav. Babicko to jste si spletla dobu! Dobu mozna, ale vas urcite ne!(4.2.2008)

• FilmFan24

Neskutečný film, který vás připraví o 93 minut života! Budete trpět!(13.3.2009)

• Master19

Neskutečná slátanina točená podle šablon a v podstatě nezařaditelná - tolik písmenek v abecedě není. Jako trošku cestopisná a trošku erotická parodie je to ovšem kousek k pohledání. Od srdce jsem se zasmál, když řidič Pragy V3S asi 200 metrů před překážkou začal se smrtí v očích zběsile brzdit a troubit zvukem nejnabušenějších trucků. To se nikde jinde vidět nedá...(23.10.2006)

• PetrPan2

Dost dobrá blbost, ale pobaví... krásné dívky tam bojují, souloží a do toho tam Pepik Laufer hraje kmotra a Jirka Krampol jeho ruskou gorilu... To se prostě musí vidět!!!(6.4.2007)

• wosho

Film co diváka ze začátku rozesmívá a Čechy zvláště (likvidace škodovky bazukou přímo vyvolává vlastenecké cítění.-)), po čase počne nudit a ke konci svou amatéřinou a debilitou srát. Zvláště si člověk může vychutnávat naše MOVIESTAR v nezvyklých polách svého hereckého talentu-již tady zmíněný Jiřík Krampolů se prostě musí vidět.(15.5.2007)

• xaver

Ten snímek je skutečný odpad. Byl jsem trochu škokován, k čemu se dokážou propůjčit někteří naši herci. Našinec za prachy udělá cokoli. Navíc producent zřejmě dost ušetřil, protože naše "hvězdy" vemou i totální štěky za peníze, ze které by jim doma neštěkl ani pes. Vzpoměl jsem si na tento snímek v souvislosti s tím, co se teď děje kolem Krampola a jeho ženy a mnohé to vysvětluje.(7.6.2012)

• Horak

Neuvěřitelný film z řady porevolučních céčkových koprodukcí se "západními filmaři". Josef Laufer v roli zákeřného bídáckého doktora Drechsla. Český Belmondo Krampol v roli plukovnika Bromika. Do toho spousta nahotinek, erotických scén a dalších českých herců. Tragické herecké výkony, trapné efekty, opravdu neskutečné dialogy a zpětný dabing do originální anglické verze. Pro milovníky braku je to ovšem klenot k pohledání:).(4.1.2006)

• Besyn

Neskutečná blbost ,aneb zachraň se kdo můžeš !!!(22.10.2003)

• walkingdead

Action Krampol... ten Simandl je fakt sračkař, ale asi si tím dost slušně vydělává.(9.4.2013)

• Ajay

Zbytečné plýtvání filmovým materiálem, zaslouží si pousmání nebo pláč, spíš ten pláč.(22.2.2010)

• Berilac

Nevedel som do coho to idem, a teraz si uz len idempre klince do oci. Toto sa da pozerat len ako parodia.(16.10.2017)