poster

Poslední přežije

 • Kanada

  Last Stand

Akční / Sci-Fi

Kanada, 2000, 94 min

Scénář:

Chris Hyde

Hudba:

Peter Allen

Střih:

Derek A Whelan

Scénografie:

Olga Rosenfelderová

Kostýmy:

Eva Stanek
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • igi B.
  odpad!

  Někomu tu na ČSFD pěkně šibe. To je zde nějaký fanklub páně Sviňmandla (ty jeho >filmy< jsou tedy ale opravdové sviňské srajdy, hodné >sratstar< v nich hrajících) či je to jakási recese? No, nakonec to vlastně lze i nějak pochopit - co lze dnes dětem planety Nova po těch létech kšs (kurvůrní školení stáda) dnes vyčítat, že... Nadstandsrat.(16.4.2006)

 • D.Moore
  odpad!

  "Svlíkni se!" - "Blázníš? Teď musíme bojovat!" Nějakou čtvrthodinu jsem si říkal, že by tenhle "film" mohl být tak špatný, až by mohl být zábavný... Ale pak mě to poměrně rychle přešlo. Čirý humus.(26.9.2013)

 • Prubner
  *

  Legrační triky, mizerně zrežírované akční scény, spousta nelogičností a nesmyslů, stupidní dialogy, voják, který letí do vzduchu dřív, než vybouchne granát, železné dveře, které se vlní jako guma a tak dále. A dojde i na Simandlovy oblíbené scény s vězeňkyněmi, kutajícími v dolech polystyrénové kameny. Jediná zábava pro českého diváka spočívá ve sledování českých herců. Kateřina Brožová si užívá svou záporačku, Bořek Navrátil v roli tajemníka OSN naproti tomu hraje jako ponocný, v menší roli se objeví i Petra Špindlerová a Petr Meissel.(13.11.2018)