Žena v utajení (TV film)

Brian Davie

Kostýmy:

Karen Munnis
  • awerto

Paula, manzela Lisy obvinia z prenevery a nakoniec z vrazdy. Lisa sa na vlastnu past ide dozvediet pravdu zamestna sa v nadnarodnej spolocnosti, ktora to asi ma na svedomi. Manzel Paul jej nic nechce povedat, aby ju chranil a ona sa chce dozvediet pravdu a dostat ho z vazenia. Pribeh o tom, ako sa z zeny, ktora vraj prezila detstvo v sirotcincoch stane vyborna spionka vo firme, ktora perie spinave peniaze. Vie presne, kde sa nachadzaju kamery. Hned pri vstupe do firmy sa od totiz od typka z HR dozvie vsetko. I to, ze sa nenahrava cely cas, aby sa usetrilo miesto na diskoch... :-) A keby ste chceli vidiet ako oblbnut scaner odtlackov prstov, tak vam na to staci gumeny medvedik. :-) Scenar klise nad klise a rezia predvidatelna ako z telenoviel. Herecke vykony nepochpitelne a situacie, ktore vytvorili akoby z prvej dobrej ma casto rozosmiali aj ked slo akoze o vaznu vec. Hodnotenie - zial to najprisnejsie - odpad! I ked som chcel za toho gumeneho medvedika dat aspon jednu hviezdicku.(13.3.2010)