Odhalení

Cover

Drama / Thriller

USA, 2007, 98 min

• igi B.

Co je horší než americká kravina? Afroamerická kravina... Co je horší než bílá snobárna a šosáctví? Černá snobárna a šosáctví... . . . Otravná telefilmařina, hra na krimithriller, spousta keců o ničem, do toho trošku toho evangelikníkování a halelůjování, béčkové všechno a šmytec a kulový... °-/ - - - - - (Poprvé tak nějak ze zvědavosti sledováno /žel s všechnu tu bídu umocňujícím otravným televizáckým dabingem/ 12.5.2011 na tv barrandov, hodnocení 10., komentář zde jako druhý - 12.5.2011)(12.5.2011)

• Flack007

Horší nudu jsem dlouho neviděla. Vše tak nudné, moralistické až přímo v některých momentech ubohé, že jsem se jen modlila, aby se objevily rychleji titulky. Nemám nejmenší potřebu to vidět znova, už jenom protože všechny postavy jsou mi tak ukradené, stejně tak rádoby napínavý příběh. I díly Zákona a Pořádku jsou větší krimithriller než tohle, navíc je v nich míň negrů.(14.7.2015)

Film, který nepřekvapí, ale ani neurazí. Herecké výkony jsou v normálu, jelikož ani nebyl dostatek prostoru ukázat, co v nich je. Ovšem některé objevy jsou více, než k zaražení a rozhodně to diváka nutí se dál dívat, protože neví, co ho ještě může čekat.(8.2.2010)