Epizody(26)

Subjektiv

V druhé řadě si Kaiji zahraje podezřelou hru v kostky a bude bojovat s monstrózním pačinkem. V obou případech propadne své gamblerské vášni tak, že bude jak sjetý. Chvíle nevýslovného štěstí střídané neskutečným zoufalstvím. To nenabízí láska, ale hazard. Konečně možnost pochopit, proč jsou na něm lidé závislí. +++++ Jen hazard probouzí v Kaijim život a krom života také stratéga. Začíná souboj nervů, intelektu a štěstěn, který umožní divákovi získat sympatie k nezodpovědnému flákačskému hajzlíkovi, jenž jakousi náhodou však má v těle kousky cti. Solidní zábava za slabší ****. ()

AngelLucy

První sérii Kaijiho jsem si velmi užila, protože nebezbečí gamblu bylo skoro až hmatatelné.. líbili se mi také Kaijiho myšlenkové postupy a rozhodování se pro to mravně správné i v těch nejtěžších situacích! Ve druhé sérii se ale neuvěřitelě "naplá" atmosféra pomalu vytrácela a koncem mi už přišlo, že příběh s automatem, požíračem lidí, protahují, co to jen jde, jen aby se to vešlo do 26 dílů. Zakončení této série mě ale velmi potěšilo - vystihlo krásně Kaijiho charakter a k příběhu se docela i hodilo. Problém byl však v tom, že takové potěšení mi nevydrželo ani půl této série, a proto jsem se rozhodla ji ohodnotit 3 hvězdami, ale alespoň velmi silnými! ^_^ ()