Každá etapa lidského života může být plnohodnotná, záleží na tom, jak ji prožijeme.  Láska má mnoho podob. Může přijít kdykoli, nikdy není moc pozdě. Udělá život snesitelným, dá mu smysl a směr. Ale jsme lidé a máme své chyby. Bývá nám zatěžko přijmout ji jen tak a být šťastní. Jsme trochu nevděční, a tak ji zkoumáme a prověřujeme. Tím začnou problémy. Probudí se sobectví a žárlivost – začne obyčejný život. Může to přijít kdykoli, nezáleží na tom, kolik je nám let. Bude to krásné a bude to bolet – stejně v šestnácti jako v osmdesáti… (oficiální text distributora)

Karlos80

Pan Zindulka má ty role nemocných hrdiných staříků před hrobem snad už předurčené do konce svého života..:-( Pěkná to role ale dobrá byla i dcera zamilované hlavní hrdinky Simona Stašová..Zajímavá pozdní romatická love-story o společném třígeneračním soužití a o tom že láska dokáže kvést opravdu v každém věku stejně jako třeba žárlivost a sobectví.. ()

Sarkastic

Zajímavý film. Pan Zindulka jako šarmantní starý pán (no Stárek to naštěstí není ;-)) a paní Věra Kubánková jako elegantní stará dáma. Ideální pár v "nejlepších letech" řeklo by se. Jenže taková žárlivost (stejně jako láska nebo citová náklonnost chcete-li) je v každém věku. Ten konec je hodně smutný, ale zároveň poetický. ()

Slarque

Film o lásce, žárlivosti a o tom, že se týkají všech bez ohledu na věk. Zajímavě napsaný, dobře natočený a přesně obsazený hořce komediální příběh ze života. ()

Marthos

Herecký koncert Věry Kubánkové a Stanislava Zindulky. Malý příběh o velkých věcech a také o tom, že času je málo a zklamání ještě víc. Seifertovský závěr mě tak nějak dojal téměř k slzám. ()

Přemek

Nic překvapivého, ale také nikterak urážejícího divákovu inteligenci. Jen možná příliš předvídatelné. ()

Haniczka

Krásně vyvážená romance. Návrat do starých časů, kdy příběh a herci byli alfou a omegou televizního vyprávění. Zindulka je stále lepší a lepší, to se mu prostě musí nechat. Na TV produkci dneška velmi povedené. ()

cinema_cz

Úsměvně hořkou povídku o citech starších lidí a chybách, které se prostě dědí, zdobí slušný scénář, velmi dobrá režie a několik výborných hereckých výkonů. (Ci 04/2008) ()