poster

Polibek na cestu (TV film)

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2008, 41 min

 • Slarque
  ****

  Film o lásce, žárlivosti a o tom, že se týkají všech bez ohledu na věk. Zajímavě napsaný, dobře natočený a přesně obsazený hořce komediální příběh ze života.(27.4.2008)

 • NinadeL
  *****

  Miloučká miniatura.(13.1.2016)

 • Karlos80
  ****

  Pan Zindulka má ty role nemocných hrdiných staříků před hrobem snad už předurčené do konce svého života..:-( Pěkná to role ale dobrá byla i dcera zamilované hlavní hrdinky Simona Stašová..Zajímavá pozdní romatická love-story o společném třígeneračním soužití a o tom že láska dokáže kvést opravdu v každém věku stejně jako třeba žárlivost a sobectví..(27.4.2008)

 • Sarkastic
  ****

  Zajímavý film. Pan Zindulka jako šarmantní starý pán (no Stárek to naštěstí není ;-)) a paní Věra Kubánková jako elegantní stará dáma. Ideální pár v "nejlepších letech" řeklo by se. Jenže taková žárlivost (stejně jako láska nebo citová náklonnost chcete-li) je v každém věku. Ten konec je hodně smutný, ale zároveň poetický.(10.5.2008)

 • Marthos
  ****

  Herecký koncert Věry Kubánkové a Stanislava Zindulky. Malý příběh o velkých věcech a také o tom, že času je málo a zklamání ještě víc. Seifertovský závěr mě tak nějak dojal téměř k slzám.(13.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace