Já to říkám pořád, ten Errol to byl prostě frajer. A role Gentlemana Jima mu byla skoro napsaná na tělo. Parádní zábavná komedie z boxerského prostředí.(2.8.2010)

Dost priemerna boxerska drama, nic sa tam nedeje, boxer v podani Errola Flynna je dost arogantny, ziskava si nepriatelov. Film funguje na scheme : vatovo plane plky - boxersky zapas - plane plky- bosersky zapas, plane plky ..... a stale dookola. Jeden z najnudnejsich boxer. filmov co som videl : 50 %(27.5.2017)

Výborný boxerský film o skutečném šampionu J. Corbettovi, který se stal nejoblíbenější rolí Errola Flynna. Errol zde dostal spoustu prostoru, aby se předvedl jako veselý, sebevědomý a drzý boxer, který se "vypracuje" zcela z ničeho na vrchol, aniž by mu to dalo sebemíň námahy. Výraz vypravuje vlastně ani pro popis jeho vzestupu není vůbec vhodný. Snímek nabídne dost zajímavých boxerských soubojů, v nichž si Flynn vystačil bez použití dvojníka, a to i přes srdeční příhodu, kterou utrpěl při natáčení následkem svého nepříliš zdravého životního stylu. Film je to velmi rychlý - jak bývá u Raoula Walshe zvykem - a obsahuje i překvapivě mnoho slovního a situačního humoru.(26.8.2006)

Já sice box nemusím, ale Errola Flynna jako boxéra viděti, bylo dost dobrým zážitkem, a šlo mu to velice dobře..:o)(1.3.2007)