• ilclassico

Ovčáři kontra dobytkáři. Žel, z dobrého námětu zůstal jen slabounký odvar, nepovedený scénář a charizmatický Flynn. "Pane, jste ovčář" (dramatická hudba). Panenko skákavá! Pro příznivce Flynna a zadních projekcí. V rámci žánru za 2,5.(28.5.2018)

Nejednalo se o nijak zvlášť výjimečný western, ale bylo to docela pěkný. Errol Flynn je stále ve formě a už jenom kvůli němu to stojí za to vidět. Bohužel tý kopii, co se mi povedlo sehnat chyběly poslední tři minuty, takže nevím, jak to dopadlo :-)))(16.2.2010)

Westernová jednohubka, která ničím nepřekvapí. Režie si s tím moc hlavu neláme, scénář taky ne (proč například zcela zmizí postava obchodníka, který měl v první části snímku dost výraznou roli?). Pobaví ale jiskření mezi Flynnem a hlavní hrdinkou (na rozdíl od uživatelky KarKulA si myslím, že kytarový duet je roztomilý a Flynn hraje i zpívá krásně nonšalantně) i jejich závěrečný souboj (jo, takoví herci jako Flynn už se nerodí, kteří umí objímat dívku i s průstřelem ramene a s trochu přimhouřenýma očima jim to divák i uvěří).(2.5.2015)

• KarKulA

Kdyby liquido26 viděl ty poslední 3 minuty, které mě osobně definitivně přesvědčili o tom že 3* tomudle opravdu dát nemůžu, možná by jeho hodnocení vypadalo jinak :-D. Při vší úctě k Errolovi, role klasických westernových hrdinů mu opravdu nesedly. Naivní a téměř pohádkový příběh s "dramatickou" zápletkou cattlemen vs. sheepmen, mě totiž po chvíli začal docela nudit. Errolův outfit byl jak z manéže Bolka Polívky a záběry se zadní projekcí které se začaly v průběhu filmu objevovat čím dál častěji byly otřesný. Největším uzeměním byla pro mě scéna kdy Errol hraje na kytaru (kdo uvidí pochopí) a pak ony zmiňované 3 závěrečné minuty, u kterých už jsem jenom nevěřícně kroutila hlavou.(6.8.2011)