Comeback - Série 2 (série)

Komedie

Česko, 2010 - 2011, 9 h 21 min

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Jana Břežková, Marek Pospíchal, David Vaculík, Miroslav Večerka, Andrey Chornyy, Jana Holcová, Josef Polášek, Jan Cina, Michaela Homolová, Roman Mrázik, Václav Neužil ml., Pavla Tomicová, Jan Vlas, Ján Zeman, Martin Hub, Eva Nosálková-Leinweberová, Ali Morovin, Štěpán Škorpil, Josef Vrána, Zdeněk Knedla, Věra Kubánková, Václav Skála, Andrea Černá, Karel Zima, Jan Maršál, Marek Vašut, Lucie Borhyová, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Pavel Svatoň, Magdalena Zimová, Klára Melíšková

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Tak tady se přesně projevuje "syndrom dlouho běžících sitcomů," na které se pak kouká už jen ze setrvačnosti. Zatímco první řadě stačí jednoduché zápletky a vtipné charaktery, tak se v dalších řadách často jde do extrémnějších situací a bizarnějších vtipů, které často hraničí s trapností. Už často nestačí hlavní postavy a přidává se mnohem více epizodních a na tohle Comeback dojel. Jsem rád, že už se nepokračovalo, abych ten seriál nepřestal mít rád.(14.1.2018)

S hodnocením jsem sice zůstal na 3, ale pocitově se jedná o mnohem slabší sérii než byla první. Mnohem méně humoru a povedených dílů. Předpokládám, že hodnocení bylo někde těsně nad 2,5. U první to bylo těsně pod 3,5 :-) Škoda, že nepřišlo nějaké rozloučení.(15.10.2017)