Na Ozzáka přišlo jaro, kromě svého prostěradla mění i slovník, chování a vkus. Jsou i svědkové, kteří tvrdí, že ho viděli, jak se chová galantně k ženám. Iva a Tomáš jsou znepokojeni, tohle nevěstí nic dobrého. Když totiž na Ozzáka přijde jaro, vyhlídne si svou ženskou oběť, zahrne ji přízní, využije a nakonec zahodí jako papírový kapesník. A taková odhozená ženská se pak ošklivě mstí celé rodině. První takovou potenciální obětí je Marcelka. Tomáš ji proto posílá na dovolenou, aby byla z dosahu Ozzákových hormonů. Dalším potenciálním sexuálním objektem, i když neviditelným, je Saša. Simona ji proto zavře do mrazáku. Ale možná by udělala líp, kdyby tam spíš zavřela Ozzáka. Jeho chtíč totiž nemá slitování. (TV Nova)

honajz

Jeden z mých nejoblíbenějších. "Jaro je, jako když v hospodě otevřou okna..." Chudák Saša v mrazáku. "Je čistotný? Ne? Skvěle, aspoň mu nebudeš muset prát!" A chudák Lexa. "Mama mi vravela, že internet je plný úchylákov." :-) Na tenhle díl se dobře kouká. ()

Grogan

Jeden z nejlepších dílů seriálu. Ozzák, na kterého přišlo jaro a pak mu žádná neodolá, Lexa a jeho slečna, Saša v mrazáku a Pacovský řešící Ozzákovy aférky - povedená kombinace, kde do sebe všechno zapadne a zároveň to netrpí přeplácaností. ()

Mistr119

Snad nejlepší díl seriálu. :) Až o několik let po shlédnutí mi došlo, že vlastně Muži podléhají cyklům podobně jako Ženy, jen ty cykly mají roční, ne měsíční... :) ()