Mládež se chystá do tanečních. Tomáš vybral Ivě tmavé šaty, které se hodí spíš na pohřeb. Ona by ráda něco odvážnějšího, ale její staromódní otec je rezolutně proti a hledá oporu v Marcelce. Jenže ta nečekaně přizná, že sama chodila do tanečních v šatech, které byly nejodvážnější ve všech zemích RVHP. Saša je na tom ještě hůř než Iva. V šatech od Simony, které mají jen historickou cenu, je neviditelná snad i na přechodu pro chodce. Lexu taneční nejdřív moc neberou, nakonec ho ale začnou vzrušovat, bohužel jinak, než by si přál. Marcelka zjistí, že Tomáš je na tanec totální dřevo, a začne ho doučovat. Netuší, že její dobře míněná snaha se obrátí proti ní. Na prodloužené se ukáže pravda v celé své nahotě, a to doslova. (TV Nova)

Seteh

**26** ,,Ozzáku, nechceš jít na pivo?" "Nechci, mě to tady zajímá!"   Tanečním jsem se na střední vyhnula obloukem, takže vlastní originál zážitek z nich naštěstí nemám. Ale věřím, že přesně takovéhle malé katastrofy provázejí veškeré taneční. A takhle v roli diváka je to neskutečná prča. :D ()