Reklama

Reklama

Marcelčin chorvatský manžel Zoran je typickým příkladem horkokrevného Balkánce. Když nabude dojmu, že se Marcelka příliš přátelí s Tomášem, začne být horko i Pacovským. A žádné zlepšení nenastane ani poté, co naopak Marcelka přistihne Zorana v choulostivé situaci s atraktivní slečnou. Zhrzená Marcelka se stěhuje k Tomášovi do bytu a rozhodne se vnést rodině do života řád a pořádek. Tomášovi, Ivě a Ozzákovi nezbývá, než svolat tajnou schůzku a vymyslet bojový plán. (TV Nova)

(více)

Recenze (10)

Zajímavosti (3)

  • Na začátku epizody Marcelka (Dana Batulková) volá telefonem záchranku, ale když pak dává displej směrem ke kameře, můžeme si všimnout, že na telefonu má zobrazeno hlavní menu. (SONY_)
  • Kolem 20. minuty si lze ve scéně U Jezevce za Tomášem (Tomáš Matonoha) povšimnout u stolu sedícího Xindla X, nebo-li Ondřeje Ládka, autora námětu seriálu a scénáře k prvním 15 epizodám. (Prokop_Buben)
  • Tomáš (Tomáš Matonoha) si chce dát kečup, víčko je žluté, ale krátce potom, co se kečupem postříká, je víčko červené a když si pak sedne na gauč, víčko je opět žluté. (SONY_)

Reklama

Reklama