Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Klára Melíšková

Komentáře uživatele Xeelee k tomuto TV seriálu

Hodnotím lépe než seriál Přátelé (*). Tady je narozdíl od Přítel pár vtipných a sympatických postav (vlastně všechny, ale občas mají své slabší chvilky). Místy jsem se i u prvních dílů i smál, což se o Přátelích říct nedá. Na druhou stranu jsou první díly Comebacku dost trapným plagiátem úspěšných zahraničních sitcomů. Bohužel si nemyslím, že se kvalita časem nějak drasticky zlepší. //edit: No tak jsem viděl druhou polovinu třetího dílu a těším se na další. Už mi to ani nepřišlo trapný. Že bych tentokrát Novu podcenil? Nejspíš půjdu s hodnocením nahoru. Druhý díl s božským Kájou jsem bohužel (bohudík?) zmeškal. //edit2: No tak jsem viděl 4. díl. Naprostý propadák. Nezachránil to ani Dejdar, který prostě neměl co hrát. Tragédie. Pár dalších dílů to samé v bledě modrém. ** jsou naprosto zasloužené. Možná se ke Comebacku za pár měsíců vrátím, ale tohle je na mě fakt moc. //edit3: První řadu jsem ještě nedokoukal, ale už to není tak trapný a první díl druhé série se docela povedl a dokonce se zabýval závažným tématem adopce na dálku, za což autory chválím.(8.9.2008)