poster

Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Hrají:

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Klára Melíšková, Petr Dvořák
(další profese)

Externí recenze k TV seriálu (4)

 • Filmo.cz (Petr Semecký) **

  "Přesto platí, že Comeback není na rozdíl od svých předchůdců úplné zlo. Jen by potřeboval vlít do žil čerstvou krev a možná by mu neuškodili mladší scenáristé, kteří mají doopravdy nakoukáno a nesnaží se dělat sitcom „hezky česky“." (více)

 • Filmografie.cz (Martin Sečka) *

  "Comeback nenabízí humor ani inteligentní ani dostatečně debilní, takže je to jen takové házení prázdných hlášek do éteru a oči se zavírají a pusa dlouze otevírá. Holt kde chybí kvalitní scénář, herci nic nezmůžou, jen v tomhle případě kvalita chybí na obou frontách. Buď jsou tak špatní nebo tak…" (více)

 • Gorilla.cz (Jan Mazanec) ***

  "Tvůrci evidentně nejsou žádní amatéři, do profesionality jim ale také pěkný kus shází a tak obvykle pár vtipů nevyzní jak by mělo, jednou vinou horšího načasování či malé pauzy před, po i mezi jednotlivými fórky. Rovněž herci, kteří je pronášejí, si na svou úlohu teprve zvykají. Týká se to hlavně…" (více)

 • TVzone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "Comeback zkrátka není žádná bomba a přiznám se, že kdyby v televizi běžel prakticky jakýkoliv jiný sitcom, asi bych se podíval na něj. Na druhou stranu ta necelá půlhodina jen málokdy urazí a občas i pobaví. A to je víc, než se dá o většině českých televizních projektů říct. A přiznejme si to –…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace