Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Recenze uživatele Tommassi3 k tomuto seriálu (54)

Bejk (2010) (S02E08)

"Fuj, to bych teda nejed !!" - "Protože seš ještě malej kluk !! Ale chlap jí to, co je !!" ;) ()

Křik kormorána (2010) (S02E09)

"To je vážně divný jméno.. Pičurin !!" ;) ()

Třinácté pivo (2011) (S02E10)

"A dejte to na trojku !!" - "Je to jen do dvojky.." - "Řek sem na trojku !!" ;) ()

Bez kláves neodejdu (2011) (S02E11)

"Kolovou neznám !! Ale znám limonádu s kolovou příchutí.. A ta je pěkně hnusná !!" - "Tak to je jasný !! Asi jako všechno, co chutná jako kolo.." ;) Poměrně slušná kritika typicky českého sportovního fanouška, ovšem spíš mimochodem v druhém plánu.. Protože Ján Novák.. ()

Let mouchy (2011) (S02E12)

"Že já jsem nezlomil toho Horňáka !!" ;) ()

Obraz paní Rybkové (2011) (S02E13)

"A sakra !! Plivnul jsem jí na hrob.. Jdu to utřít !!" ;) Vrchol druhé řady.. ()

Zabijačka (2011) (S02E14)

"Tak si je aspoň zkus !!" - "Ne !! To jsi říkal o rovnátkách taky a pak jsem je musela nosit tři roky !!" - "Ale jak máš rovný zoubky !!" ;) ()

Sulc (2011) (S02E15)

"Tak já vám to ještě trochu dosladím.." ;) ()

Holter (2011) (S02E16)

"No, vy ste teda nachcípaný !!" ;) ()

Strakonický bubák (2011) (S02E17)

"Takže už si nemyslíte, že jsem tupan jen proto, že mě uspává Kafka ??" - "Ale samozřejmě že jste !! Jen to musíme zamaskovat.." ;) ()

Havárie (2011) (S02E18)

"Ty mluvíš nějakým nářečím ??" ;) ()

Francouzská restaurace (2011) (S02E19)

"Co to je kapusta ??" - "To je taková ta zelenina, co vypadá jak Jimmy Hendrix.." ;) Ptáci nemluví..;) ()

Snad to vyjde příště (2011) (S02E20)

"Já už takhle nikam nejdu !! Minule mě chytnul starej Berousek a já musel tejden jezdit na koloběžce po manéži.." ;) ()

Slepák (2011) (S02E21)

"Tati, kdybys měl jít náhodou někdy do nemocnice, dej mě radši do děcáku, jo ?!" - "Dobře, Ivuško.." ;) ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý