Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Recenze uživatele honajz k tomuto seriálu (8)

Comeback (2008)

Se vzrůstajícím počtem dílů šlo mé hodnocení níž a níž. Původně bych dal 4 *, ale druhá sezona nebo jak to nazvat, když to jelo po prázdninách, byla absolutně nevtipná, to, z čeho si dělala prdel první sezona, se tady bere nesmírně vážně, a jediný, kdo má snahu to uhrát a jde mu to, je Lexa. ()

Křeslo (2008) (S01E01)

Taková rozjížděcí epizoda, ne vše si ještě sedlo a některé vtipy ne dost fungují, i když hlášek je tady hodně. Na druhou stranu musím říct, že tenhle díl vidím vždycky po kouskách, nevím proč. Batulková se tady objeví až v závěru a jenom jako fanynka. ()

Gott Ex Machina (2008) (S01E02)

Tuhle epizodu doslova zachraňuje Karel Gott - ostatně, jak je tomu v názvu. Nebýt tady jeho vily (v reálu zámek v Kolodějích) a jeho entrée do obchodu (a Ozzákova "On existuje!"), jde o průměrný díl. I když Maťo Matejka je kamarád a mám ho jinak rád. :-) ()

Souboj titánů (2008) (S01E03)

Souboj o tom, kdo prodá víc CD. Nevím, nějak mne to nebralo, i když hlášky tady jsou často také povedené. ()

Pomáhat a chránit (2008) (S01E04)

Tenhle díl už šlape, jak má, vše do sebe zapadá, dokonce mne tady pobavila i Vondráčková (Helena) naživo. ("V ledničce máš buřguláš!"). Jedna z mála epizod, kde je Iva na Lexu nakonec milá. ()

Pravidla rodinného provozzu (2008) (S01E05)

Ozzák v autoškole, krádeže značek a herci jakožto hodné děti. Není to špatné, pobaví, ale celkově mi tam něco navíc chybělo. ()

Je jaro… (2008) (S01E06)

Jeden z mých nejoblíbenějších. "Jaro je, jako když v hospodě otevřou okna..." Chudák Saša v mrazáku. "Je čistotný? Ne? Skvěle, aspoň mu nebudeš muset prát!" A chudák Lexa. "Mama mi vravela, že internet je plný úchylákov." :-) Na tenhle díl se dobře kouká. ()

Lupiči (2008) (S01E07)

Hodně slabý díl, vůbec mi nepřišel vtipný, soudržný, takový nijaký. I když Plodková jako chlácholící policistka dobrá. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý