Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Recenze uživatele waits k tomuto seriálu (6)

Comeback (2008)

Některé díly jsou docela dost vtipné (brigáda v supermarketu, výměna bojleru), některé méně, tak už to chodí. Mně jsou Ozzák a jeho parta sympatičtí, Dejdar sám tady navíc jakoby z oka vypadnul dávnému kamarádovi z VŠ, to to letí, sakra. Nad přehráváním Rumla (vždycky) a Matonohy (někdy) lehce přimhouřím oko, když mě dokažou sem a tam pobavit. Kromě toho se mi zdá, že sitcom má stoupající tendenci. A kamenujte si mě, občas se skutečně směju.. 13.12.2015 A vite co? Měním na pět. Shlídnul jsem za poslední měsíc celou kolem 40 dílů a téměř u každého jsem se nahlas zasmál. To se mi stává jen u Top zahraničních sitcomů! ()

Série 1 (2008) (S01)

Pří zpětném pohledu pro mě nejlepší český sitcom (1.serie ovšem mnohem lepší než 2.). Výborně nastavené figury, jejich interakce výborně funguje, hlášky jsou přitom mezi nimi ferově rozloženy- všechny dostávají prostor a všechny jsou ve svých polohách zábavné (baví mě vlastně všichni zúčastnění, včetně pravidelně hostujícího Žáčka). Scénaristé umějí gradovat pointy a z pevně nastavených charakterových vlastností dokáží vytěžit maximum. Nepamatuji, že bych se u domácího žánrového počinu tak často a hodně zasmál. ()

Gott Ex Machina (2008) (S01E02)

Saša: (čte z vietnamského diskuzního fóra) Já rád bych nejen koukat, ale i dotýkat. Jak to myslí? Iva: Sašo, neboj, určitě tam bude i něco lepšího. No hele, třeba támhle. Ona tak hezká, až já hned brečet. No vidíš. Lexa: Ono brečet má ve vietnamštině víc významů. Saša: Já zabrečet čtyřikrát za sebou. Lexa: Tak to ti hned vysvětlím. Iva: Ne! Saša: Mně moc líbí tvůj vodní hlodavec. Asi jsem jim fakt sympatická. ()

Lexa a porno (2008) (S01E10)

Simona (telefonuje své matce, aby zjistila, ve kterých pornofilmech hrála.): Mami? No nazdar. No je to tady. Pěkně jsi mi zavařila. No prosím tě můžeš mi aspoň říct, ve kterých těch filmech si hrála? Co? Jak, že si to nemůžeš pamatovat. Ach jo. Tak já ti budu číst názvy a ty mi říkej, jo? Čaroděj ze země koz. Hotel Mokrá Hvězda... ten ne, jo? Předkožka na rozpálené plechové střeše. Dvanáct rozdělaných mužů... ježíš marjá to muselo bejt maso. Tři podbřišky pro Popelku. Tam taky, jo? Třicet přírazů majora Zemana. Cirkus Hulberto. Mami, jak mám vědět jestli tam byli medvědi. ()

Těžká hodina (2009) (S01E26)

Skvělý protektorátní muzikál - jako z České sody blahé paměti ("To se popraví, to se popraví...To bude asi ta scéna s K.H.Frankem" až hraniční Když se tam ted vrátím, možná budou jesště stát Ležáky) plus příiběh s nemocnou Ivou. Top epizoda! ()

Francouzská restaurace (2011) (S02E19)

Až na rušivé komentování děje a ušlou příležitost komických situací u samotné večeře v restauraci jde o výborně vystavěný díl. Vždycky mě potěší, když se gagy z jednotlivých linií protnou a navzájem podpoří (zde ptačí tematika) . Vrcholem můj oblíbený Jakub Žáček u vchodu do restaurace. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý