Nebezpečné pouto (TV film)

• Česko

Šílená spolubydlící

Ties That Bind

Nečakaná hrozba

Thriller

USA, 2006, 86 min

• Campbell

Ježiš co tohle bylo?Film kde si někdo vezme domu nějakou krávu která se pak nechce vystěhovat?První hodina nuda, kde jsem nevěděl co kdo dělá a kdo koho podvádí, a zbylá půlhodina která měla všechno vysvětlit málem uspala. Unylá kravina která prostě nemůže nikoho zaujmout. Snad jen sexy herečka která ale nic neukáže.(9.8.2011)

• SOLOM.

Rádoby psychologický thriller, který si ovšem moc nepotykal s navozením té správné atmosféry. Herecké výkony sice nejsou z nejhorších, ale slabý a dost nudný scénář dokázal udělat své. Ke konci filmu nastalo mírné zlepšení, ale to už nedokázalo zachránit ani průměrné hodnocení. Navíc pochybuji, že by někdo nabídl takový luxusní baráček někomu, kdo nemá skoro ani vindru. V Americe možná ano, kdo ví…(1.7.2011)

• hans500

Tak v tomto případě to mohlo být lepší, totiž, rutinérská režie a docela slušné herecké výkony - pro takovéto béčko by ta režie i herci byly dostatečné a mohlo to dostat 2* možná i 3*, ovšem velmi to kazí scénář, přeplněný všemi možnými klišé a navíc ještě celkem předvídatelný, takže bohužel, ale jen 1* (další klady jsou snad jen krátká stopáž a celkové nenudící tempo).(8.11.2009)

• Angie91

Thriller, který se točí dnes a denně. Mladý pár, který si koupí dům, a aby ho měli z čeho zaplatit přijmou do svého domu podnájemnici. Zprvu se zdá milá, poté se z ní stává nenasytná bestie, která jim dělá jen peklo. Zesměšňuje rodinu, poté přefikne Magan manžela a nakonec povraždí jejich přátelé a sousedy. Umírá, když jí hlavní hrdinka střelí do zad. Já bych za tu nevěru vypálila ještě jednu ránu do manžela, ale jak je na americký film jasné, manželka mu odpouští a všichni zase žijí šťastně až do smrti.(8.11.2009)

• Hanys_

Viděl jsem spousty horších filmů. To jen tak na okraj k těm 20%, které film momentálně má. Příběh nenabízí vůbec nic objevného. Z podnájemnice se vyklube sexy psychopatka, která svým "domácím" dělá totální peklo a vše směřuje k tradičnímu konci, který je jasný už od začátku. Po všech stránkách průměr, který se ale dá v pohodě přežít.. 4/10(8.11.2009)