Zbouchni mě!

Buy Borrow Steal

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA / Německo, 2008, 104 min

Každý film zásadně hodnotím v příslušném "šuplíčku", tzn. v dané kategorii. Tedy, např. pohádku se pokouším vnímat pohledem těch, kterým je určena. Stejně i jiné žánry, i když třeba nepatří zrovna k "mému šálku". Toto je romantická komedie a ve svém ranku, vůbec ne zlá. Zdálo se mi to docela vtipné, přitom jde vlastně o pohled s nadhledem na to, jak v současné společnosti je mnohé důležitější, než rodina a že by možná návrat poněkud k dřívějším zvyklostem, jak to ještě pamatuji, ale právě prošvihl, mít rodinu ve věku, který je k tomu nejvhodnější, vůbec nebyl špatný. Že někdy je potřeba zauvažovat nad žebříčkem, přehodnotit priority a zvolnit tempo. Domnívám se, že kdo tenhle typ komedií může, že by neměl být zklamán. Já nebyl. Hodnotit jako odpad, nebo 1*, to, myslím, svědčí o poněkud mdlé šíři pohledu a ze zájmu se jdu kouknout, jaké perly dotyční preferují. Ani by mne nepřekvapilo, kdybych narazil na Hellboye a podobné "skvosty" kinematografie ... Tak jsem opravdu to prostudoval, Hellboy přímo ne, ale u mnohých jsem daleko věru nebyl, však se můžete také podívat. Zevon vlastně přiznává, že film neviděl, přesto hodnotí. Být admin, jeho hodnocení bych vymazal. Dát "odpad", když jsem to shlédl, tj. demokracie, ale hodnotit, jakkoliv, když jsem to neviděl, to je sprosťárna.(15.8.2013)

• Baronne

Proč všichni herci až na Heather vypadaj, jak když maj downův syndrom ? Neskutečně trapný a ohavný, takhle lacinej teda díky bohu fakt nejsem.. Umim si představit, že kdyby tam byla místo příšerný Kirschner a fakt nehorázně prkennýho a příšernýho Ellise třeba Cook se Stone, tak by to bylo o něco lepší, ale tohle FAKT NE.(2.4.2016)

• Veroniques

Hodnocení tohoto filmu bude snad těžší, než samotné shlédnutí. Ale na romantickou komedii jsem se skutečně málo smála a dost často jsem se cítila trapně. Ani ne kvůli nehodě se stříkačkou a dortem, jako kvůli stupidnímu scénáři. Ale to k tomuhle druhu filmu nejspíše patří? Nemyslím si, "zbouchni mě" určitě není jedinou romantickou komedií, kterou jsem viděla. Ale z kombinací GB/USA/GER nemůže nejspíš vzejít nic lepšího.(8.11.2013)

Film mi prisel jak predelana telenovela treba kasandra. Dokonce tak ne ma pusobila i kamera a obraz. Ale oproti takovymto silenostem na ktere nekoukam film se hlednout da. Je tam nekolik vtipnych scen ( nekomu mohou pripadat predvidatelne pripadne vyumelkovane). Ovsem i tak jim to na nicem neubira. Hlavni dej filmu je naprosto fadni, nudny ale diky tomu ze se snazi o gegy lze prekousnout. Nastesti film neni ani umele protahovan takze se dockate konce aniz by jste se uz kousali do rtu kdy to skonci. Hodnotim vicemene pouze gegove sceny, zbytek se fakt hodnotit neda. I kdyz hudba ve filmu rozhodne neni nijak spatna. Zaverem, mateli chut na oddychovou komedii a naprosto nic od toho necekate, dobre se pobavite.(3.8.2009)

• Gereth

To mě zase jednou trefil film, který mířil do uplně jiných diváckých terčů. Vlastně jsem měl po většinu času stejný výraz jako přítel hlavní postavy. Každopádně až na celkovou duševní spřízněnost nevěřím, že by se u toho bavili(resp bavily) i ti, kterým to určené je. Neustálé cyklování děje, kdy se najde vhodný dárce, ale musí se něco stát, aby hlavní hrdinka neztratila svojí počestnost a aby jí mohl zachránit její princ, bylo dost únavné. Stejně tak ta otravná mrcha a všechny další náhody, které bránily našemu páru, aby si mohl rozumně promluvit. Silný podprůměr a to i v rámci těch průměrných romanťáren. Jediné body sbírá cynická kamarádka (Mia Kirshner) ... jako obvykle. // 30%(10.10.2010)