Jednoznačně nepřekonaná Babička pro svou geniální poetičnost.(30.9.2009)

• igi B.

P r o č ? ? ? . . . Zase jen další práce pro práci. Zase jen další pouštění žilou z vynucených peněz poplatníků televize, která má tu drzost o sobě tvrdit, že je "televizí veřejné služby" - - - P.S. Co je prosím na těchto pražskocelebřitních cca čtvrthodinovkách zábavného a dokumentáního? :-o - - - - - (Hleděno sem tam průběžně, komentář zde jako třetí - 18.5.2008)(18.5.2008)

• Vercinix

Z principu mi tyto ankety přijdou ubohé! Když má někdo "svou hvězdu v srdci", tak to neznamená, že musí posílat smsky a kdo ví co ještě, aby to každému vykecal!(5.5.2010)

Uvidíme jak to všechno dopadne ve velkém finále, zatím to je takové neslané nemastné, někteří hosté mě zde přímo iritují, určitě bych k tomuto typu dokumentu vybral vhodnější, prostě o trochu více fundovanější adepti..Něco podobného tu ale už bylo při volbě "Komika století" atd.(3.5.2008)

Sice mám podobné ankety rád ,člověk má možnost vidět spousta ukázek herců a filmů o kterých ani neslyšel. Ale tady to dost brzdili lidi co to komentovali a moderovali ty se tam prostě nehodili.(30.10.2008)