E nan shi jian

Kwong-yiu Lee

Chiu-Lam Ko

Kin Law

• Vishnar

Pro mě zklamání, těšil jsem se na horrorovou komedii, dostal jsem horrorovou nudu. Příběh o klučinovi, který podědil rodinnou schopnost a dokáže vidět svět duchů. K tomu všemu mu jeho bráchu posedl duch, to samé se stalo dívce, kterou má rád.. takže se s tím vším musí nějak porvat. Najdeme tady sice několik docela dobrých lekaček, ale většinu času jsem se při sledování koukal kolik zbývá do konce.(17.9.2009)

• maddy

Na tento nový Hong Kongský horor som čítal na jednej nemenovanej stránke vcelku dobrý článok. Vraj malo ísť o mix hororu a komédie. No po pozretí môžem smelo povedať, že to nebolo ani jedno. V podstate ani ja sám neviem, čo to bolo... Strašidelné scény vôbec nefungujú, nejaký ten humor (o ktorý sa film evidentne sem tam snaží) taktiež vôbec nefunguje.. (snáď len úsmevná narážka na youtube). O čom to celé malo byť? Keď ubehla nejaká ta cca. polhodina tak som už takmer prestával vnímať čo sa na obrazovke deje a dopozeral to iba z rutiny. Celé je to natočené takým zmäteným a amatérskym štýlom, či už je to kamera, dej alebo aj všetko ostatné, že to proste nemôže pohromade fungovať.(25.5.2008)