Režie:
Krzysztof ZanussiScénář:
Krzysztof ZanussiKamera:
Adam BajerskiHudba:
Wojciech KilarHrají:
Maciej Zakościelny, Bogdan Stupka, Marek Kudelko, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Borys Szyc, Stanisława Celińska, Paweł Okraska, Agnieszka Dygant (více)Hrají
Maciej Zakościelny
Polsko
Nejlepší filmy:
Staré báje vikingů (2003)
Tylko mnie kochaj (2006)
Solidarita, solidarita (2005)
Bogdan Stupka
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Bílý pták s černým znamením (1970)
Ohněm a mečem (1999)
Východ-Západ (1999)
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Polsko
Nejlepší filmy:
Noc plná zázraků 2 (2015)
Och, Karol 2 (2011)
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć (2012)
Borys Szyc
Polsko
Nejlepší filmy:
Pianista (2002)
Šrámy (2004)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Stanisława Celińska
Polsko
Nejlepší filmy:
Korczak (1990)
Joanna (2010)
Faustina - apoštol Božího milosrdenství (1994)
Paweł Okraska
Polsko
Nejlepší filmy:
Život jako smrtelná choroba přenášená pohlavní cestou (2000)
Dodatek (2002)
Yuma (2012)
Agnieszka Dygant
Polsko
Nejlepší filmy:
Noc plná zázraků (2011)
Týden ze života muže (1999)
Pitbull: Nové pořádky (2016)
Maria Klejdysz
Polsko
Nejlepší filmy:
Mastičkář (1981)
Faustina - apoštol Božího milosrdenství (1994)
Milostné příběhy (1997)
Maciej Mikołajczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Generál Nil (2009)
Jízdenka na Měsíc (2013)
Pitbull: Ostatni pies (2018)
Magdalena Gnatowska
Polsko
Nejlepší filmy:
Dozvuky (2012)
Náměstí Spasitele (2006)
Agnus dei (2016)
Jerzy Łapiński
Polsko
Nejlepší filmy:
Plechový bubínek (1979)
Týden ze života muže (1999)
Krajina po bitvě (1970)
Szymon Bobrowski
Polsko
Nejlepší filmy:
Karol (2005) (TV film)
Růžena (2011)
Świadek koronny (2007)
Anna Wendzikowska
Polsko
Nejlepší filmy:
Show (2003)
Nienasycenie (2003)
Temné zločiny (2016)
Wojciech Zagórski
Polsko
Nejlepší filmy:
Mastičkář (1981)
Výslech (1982)
Prorokovo oko (1982)
Jarosław Gruda
Polsko
Nejlepší filmy:
Jagna (2023)
Volyň (2016)
Evropa, Evropa (1990)
Krzysztof Kowalewski
Polsko
Nejlepší filmy:
Potopa (1974)
Ohněm a mečem (1999)
Svatba (2021)
Piotr Komorowski
Polsko
Nejlepší filmy:
Ohněm a mečem (1999)
Popely (1965)
Tatínek (1995)
Dmitrij Stupka
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
My iz buduščego 2 (2010)
Boris Abramov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Mráz (2017)