Usagi-čan de Cue!! (TV seriál)

• Japonsko

うさぎちゃんでキュー

• Japonsko

Usagi-chan de Cue!!

Animovaný / Akční / Komedie

Japonsko, 2001

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• strougy

Inaba Mikami bojuje na střeše školy s protivníkem z jiné školy a během boje spadne ze střechy při pokusu zachránit králíka, kterýho tam nahoře chová chlapec jménem Haru. Během pádu se ale s králíkem "propojí" a získá druhou osobnost nazvanou Mimika, s kterou se v těle střídá. Inaba se poté projevuje jen ve chvílích, kdy je ona a její přátelé v ohrožení a jinak tělu vládne Mimika. Haru s kamarádkou Mikou, která je do něho už dlouho zamilovaná, se proto snaží o Mimiku starat... Hups, tak jak jsem se vlastně k Usagichan dostal, je mi už dneska záhadou, ale rozhodně to je asi nejhorší anime, který jsem měl zatím možnost vidět. Děj, postavy a dialogy se vyznačují slabomyslností takové úrovně, že i Pokémon vedle toho vypadá jako komplikované umělecké dílo a asi bych to považoval za nějaký podivný OVA vytvořený primárně pro děti, kdyby se ovšem nejednalo o ecchi. Díky tomu se stejně většina věcí děje jen proto, aby se mohly ukázat kalhotky pod sukní roztomilých slečen či jejich vyvinutá poprsí a pokud to člověka zrovna moc nebere, má smůlu, neboť o nic jiného zde nejde. A jelikož mě animované slečny nepřitahují a jejich vnady mě nechávají chladným, je ode mě hodnocení "odpad" adekvátní a jediné možné.(27.8.2008)