Strašidla a spol. (TV seriál)

Rodinný

Česko, 1993, 6x25 min

• Peabody

On pan Steklač nikdy nic moc nenapsal, ale tady vše povýšil na velkou hrůzu pan režisér Kos, možná proto, že šlo o jeho debut, abych mu nekřivdil. Výkony zejména dětských herců by mohly sloužit na DAMU jako ukázkový příklad toho, co je tupá recitace textu bez nejmenšího vztahu k obsahu. Pokud nechcete vidět malou Stranu jak vypadal na počátku let 90., tak není nejmenší důvod. Napětí absentuje, humor je slabý - ti dva dementní padouši jsou vtipností hluboko pod Josefem Aloisem Náhlovským (nic horšího mne nenapadlo).(14.11.2015)

Je trochu zavádějící oficiální text distributora. Nebo možná už nás jen tak nic nevyděsí. Jan Císler byl perfektní.(19.4.2013)

• rakovnik

Tím, že řeknete, že je něco strašidelné, tak to ještě neznamená, že to skutečně je strašidelné. Když už to vypadá, že by mohlo přijít nějaké napětí, je okamžitě bohužel zažehnáno. Výkony dětských herců jsou špatné. Hudba atmosféru také spíše ruší.(7.7.2010)

Pamatuju hlavně Zedníčka a říkal jsem tomu seriálu Bořík.(2.12.2016)