Ve zpustlém Hollywoodském motelu došlo ke smutné události. Loutkoherečka a matka dvou malých dětí se předávkovala drogami a zemřela. Její děti vše viděly. Do péče je dostal zvrhlý strýc, který ale také záhy umírá. Nyní je dívce 18 let a bere svého mladšího bratra do Las Vegas, aby se mohl stát loutkohercem po vzoru matky. Berou sebou i hrůzostrašně vypadající loutku, která jim zůstala po matce. K jejich velkému překvapení loutka ožívá, a co víc – mluví za chlapce, který od matčiny smrti nemluví. Toto podivné trio spolu oslaví Halloween, který ale končí smrtí malého dítěte, z níž je obviněn němý bratr a následně je zavřen do ústavu. Po pár měsících jej ale sestra spolu s loutkou osvobodí a dávají se na útěk. Zdá se ale, že loutka začíná mít svou vlastní vůli a vraždění nebere konce. (oficiální text distributora)

Faustka

Jistá..."umělkyně(zkušenosti s černou magií) a matka(tsss..)" nemá prachy na nájem...předávkuje se(injekční stříkačka je taky řešení).Zůstanou tu po ní dva sirotci(roztomilý malý zmetci)...Za nějaký čas už dospělá pohledná dcerunka(výkvět všech ctností,ne v to opravdu nedoufejte)...je to zvrhlá,úchylná děvka,její pošahanej brácha(s výrazem debila)...není o moc lepší a břichomluvecká loutka(to něco zažijete),kterou nejspíš vyřezal nějakej perverzní magor(práce se dřevem je tak povznášející)...se vydávají na krvavou cestu za nadějnými zítřky."Policajti,bojte se!!". ()

TheMaker

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Tak to bylo maso !!! :-) Tenhle film byl natolik ujetý, divný, blbý - možná i špatný - ale nevím, možná to tak mělo být. Na začátku filmu jsem si říkal: "Co to kua je ?? Další dementnost !". Ale pak jsem se do hlavních hrdinů vžil natolik, že jsem si tu jízdu, začal užívat s nimi. Tenhle film je jen opravdu pro zvrhlé publikum, takže pokud jste: Úchyl, hovado, prase, svině, hajzl, magor, píča, kurva, pedofil, chlápek/ženská - co se pochcává a nenosí plíny, bezcitná kurevská svině - bez jakkýkoliv náznaku emocí, člověk - který uviděl, jak 4leté dítě spadlo z houpačky - rozbilo si hlavičku - začalo krvácet a vy se jen díváte, jak tam leží - nepomůžete mu a ještě se tomu smějete a onanujete u toho - tak je tenhle film zaručeně pro Vás !!! Mám radost, že DVD Edice myslí i na takové lidi, jako jsme my ! Další takové filmy !!!!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ()

Viktooorka

Panenka Chucky se nám proměnila v hláškující loutku, ubrala na vážnosti a připustila si k tělu bláznivou blondýnu.. Dokonalé :o) *** Pánové, chtěli byste mě ošukat, co? Tsss.. Ty dnešní chlapi jsou taková prasata!! .. [4. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

igi B. odpad!

Svatá loutkoto!... Tak proti gustu... Pro fandíky bizarních béček a břichomluvectví to snad mohl být ještě nějak přínosný opus - kdyby... Ano, i já snesu a občas si i vychutnám nějaký ten >stylově ujetý< filmek, pokud je v rámci žánru alespoň >rutinně< natočený a s nějakým i ve vší té bizarnosti >vymazleně smysluplným< - natož pak ještě i zajímavým a nedejbože i zábavným dějem (třeba "May", "Miluji tě k sežrání" a tak, že...) . . . Snesl bych i ten loutkou ukousnutý penis nebo incest mezi pošahanou blondýnou a jejím autistickým bratrem za dohledu jakožeobživlé loutky... I všechny ty porůznu sejmuté persóny po cestě téhle bizarní trojky do Vegas. A nakonec i ten porod malého retarda na konec... :-] . . . Jo, vše by to bylo snesitelné, pokud... . . . Ale tenhle film je formou (bez ohledu na obsah) bohužel vskutku DEBILNÍ sračka bez hlavy a paty, s místy až doočíblbící snahou o nějakou road movie, tak trochu snad jako že ve stylu "Takových normálních zabijáků", zhovadilost vyplozená zjevně naprosto nýmandským scénáristou a dodělaná rejžou z neumětel... .-( . . . Navíc pak na dvd uvedená (jak se zase stává módou u jednoho shitozního tušašského vydavatele - DVD edice) sice s původní zvukovou stopou, leč bez českých titulků a laciným debilně garážovým českým dabingem... . . . Resumé: Čuročirý odpad! . . . A bez titulků prostě nekupovat! - - - P.S. No, tak snad ještě ta fakabrózní hudba, ale to mi tedy samo o sobě fuckt za hvězdičku nestojí... .-( - - - - - (Poprvé viděno s pošetilým očekáváním nějaké stylové bizarní taškařice 10.3.2009 na dvd, komentář zde jako třetí - 11.3.2009) ()

MM_Ramone

Americký režisér Mark Jones má záľubu v točení nízkorozpočtových, béčkových horrorov o malých, skazených potvorách. V roku 1993 odštartoval svoju kariéru snímkom "Škriatok" (Leprechaun) o dva roky neskôr vznikol pod jeho taktovkou film "Rumplcimprcampr" (Rumpelstiltskin), no a v roku 2008 prišiel na rad titul "Vražedná bábka" (Triloquist). Ten som si práve teraz pozrel. Podobne ako v predchádzajúcich dvoch prípadoch to bolo hodne uletené. Bola to taká vcelku zábavná, oplzlá, drsná, bizarná, horrorová somarina. Pobavil som sa pri tom. ** ()

darkrobyk

Obsazení - magoři, děj - magorský, jako celek - magorfantazie. Jeden z těch filmů, které jsou tak blbé, až baví. Tedy pokud si je pustíte k tělu. Počítám, že Jitka Ježková vychrlila nejvíce sprostých slov za svoji dabérskou kariéru. Ale i když řekne stokrát za sebou kurva, zní to od ní pořád tak nějak mile, sametově. Tedy obnažené prsatky se výbavou moc pochlubit nemůžou, ale budiž, absence drsnějšího gore zamrzí více. Přeci jen mrtvol bylo dosti, a tak se krvavé orgie přímo nabízely. V žánrovém zařazení ovšem chybí komedie, jelikož tohle je jedna velká bžunda! ()

hippyman

ač se již několik dní snažím, nenacházím prostě slov. úchylárna nevídaného rozsahu a velké překvapení festivalu... nepodceňujte trafiková DVD ani břichomluvecké podivíny... 70% [4. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

pornogrind

Navnazen loutkou z filmu Zlověstné ticho jsem se pustil do tohoto kousku. Očekával jsem nějakou stupidní chujovinu. O to větší bylo moje překvapení. Takovou ujetost jsem rozhodně nečekal. Tohle pro mě byla pořádná porce zábavy. Chytrý, vtipný, akční a trochu krvavý. Navíc vraždící loutka Dummy je fakt povedená. K tomu všemu hraje perfektně vybraná hudba. Soundtrack k tomuhle filmu musí být naprostá pecka. Jedinou výtku, kterou bych k filmu měl je absence gore. Ale když vidím zdejší hodnocení tak dávám 5 hvězd. Tenhle film je většinou zdejších uživatelů naprosto nepochopenej což je škoda. Já už teď vím, že jsem tenhle snímek neviděl naposledy. Vždycky se k němu rád vrátím. Tenhle kousek se nebere absolutně vážně a tak by ho i lidi měli brát. Doporučuju všem co mají rádi ujetou zábavu. ()

hladass

Tak mně přijde, že většina zdejších uživatelů nemá ani trochu úchylný smysl pro humor a je zbytečně zkostnatělá... Vraždící loutka není z technického hlediska dobrý film, herci jsou otřesní, příběh stojí za hovno, ale o to přece nejde... Jde jen o zábavu a tu loutka servíruje v opravdu dostatečném množství... Já se bavil... ()

strougy

Roztomile úchylná jednohubka, která vypadá jako Takoví normální zabijáci doplněné o Chuckyho a natočené Davidem Lynchem. Absurdně nesmyslné dialogy, Norbertovy tanečky, perfektně padnoucí hudba v čele s vánočním motivem a "Abrakadabra, ty krávo". Pecka. ()

Campbell

Tak nevím na co si Mark Jone hrál, Rumplestillskin i Leprechaun jsou zábavné filmy se skřetama na který se zatraceně dobře kouká, ale co dělal tady? Loutka se skoro nehýbe, vraždy jsou nudné, nevynalézavé. Postavy stupidní a nudné. Prostě nevím co dělal kdyby to byla jeho prvotina neřeknu, ale ten chlap má prostě na víc. Příběh jalovej a ohranější než nejstarší porno. Bohužel tohle se nepovedlo, snad Jones udělá pro příště něco více zábavného. ()

SOLOM.

Celým filmem se nese spousta sprostých slov, která jsou mnohdy nemístná, ale za některých daných situacích velmi trefná. Pokud bych si jej pustil v originálním znění, tak bych se zřejmě slova FUCK nedopočítal. O tom, že nejde o žádné světoborné dílo, se asi bavit moc nebudeme, ale pojetí, jakým je film zpracován, mě docela překvapilo. V poslední době jsem si zvykl, že filmy od DVD edice nejsou žádná extratřída, ale tentokrát mě slušně překvapili. Film stojí na nepříliš originálním námětu a zrovna nepřekypuje hororovými scénami, ale má i některá pozitiva. Co se týká hlavních postav, tak šlo o přehlídku naprostých protikladů, z nichž všechny trpěly nějakou úchylkou či postižením. Výběr hudby je docela zvláštní. Jde o mix několika hudebních stylů, které se několikrát opakovaly. Přes hudbu podobnou té co doprovází dětské pořady na české televizi až po slušný rock a metal, konče olympijským pochodem. ()

Karamanlis

Vraždiace bábky sprevádzajú hororový žáner prakticky od jeho počiatkov a občas sa na týchto filmoch dá slušne pobaviť, ale toto teda naozaj nevyšlo. Strašná zlátanina s hereckými výkonmi na úrovni obecného ochotníckeho divadla. ()

eraserhead666

„Dej nám čoko, nebo ti sežeru voko!“ To budu muset na příští velikonoce naučit syna. Ten film v podstatě zachraňuje jen to, že je docela dobře ulítlý a švihlý. Je to jeblé, komické, nenormální, dementní zrovna tím stylem demence, kterou mám rád a nárazově zábavné. Bratr se sestrou a mentálně vyšinutou loutkou jsou velmi zajímaví. Dost mě to bavilo, i ta slabší střední část se dala přežít. Některé filmy jsou opravdu natolik hloupé a blbé, až jsou vlastně výborné. 3,5* ()

corpsy

Tak na hororovú kultovku tu máme poriadne zaděláno! Hlášky v intenzite lejaku a postavy tak ´´iné´´ až sú k zožratiu. Demencia vie byť aj kvalitná. ()