poster

Nymphomania

Krátkometrážní

USA, 1993, 9 min

Komentáře uživatelů k filmu (15)

 • Ainy
  *

  :-)) .... masakr(18.6.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Zvoněnka si z pohádky s Petrem Panem odlétla do jiného fandomu a místo Petra Pana na ni, spíš by se hodilo do ní, narazil jen Pan, ano Pan, ten Bůh, ten satyr, ten, co ho všichni známe z učebnic. Když si vezmete velikostní poměr Zvoněnky jako takové a Pana, je vám výsledek jasný. Kdo věříte na víly, zatleskejte!(18.6.2013)

 • Peytl

  Vzhledem k tomu, že mám tu čest znát hlavního hrdinu osobně, pak nemohu souhlasit s tím, že by snad byl tento vyhlášený, jihomoravský plodič využit k nějakému experimentu, tím méně primitivnímu. Experimentu? Ano! Primitivnímu? Snad. Ale, jak jsem napsal výše, ne k primitivnímu experimentu, chachá. Co se týče určitých, neoddiskutovatelných disproporcí některých orgánů a údů, je třeba se na tuto anomálii podívat z pohledu, který Vám (po rozkliknutí umělcova profilu) bude zřejmý po bližším studiu jeho osobností...zkrátka ho nesmíte nasrat a můžete být v relativním klidu. Nakonec i já se budu touto radou příště řídit...Nicméně mu citlivě doporučím změnu žánru. No, je to pitchovina, drazí přátelé.(18.6.2013)

 • darkrobyk
  **

  Ta holka musela bejt po natáčení plná klíšťat! Lítá nahá po lese a pak se diví, že na ni skočí nadržený satyr s vibrátorem místo údu. Stejně se jí to muselo líbit, masochistce jednej, páč jinak by ulítla, když měla křídla, ne?(18.6.2013)

 • PetrPan
  **

  BYLA, VOLE ( omlouvám se všem, kteří můj komentář nepochopí nebo ho pochopí špatně, závada není na Vašem přijímači, dodám jen to, že od chování Petra Pana či spíš jen Pana z tohoto uměleckého díla se naprosto distancuji, zejména proto, že bych pro anatomickou nedostatečnost nebyl schopen takovýto čin vykonat, já bych Zvonilku zprznil zcela tradičním způsobem)(18.6.2013)

 • ABLABLABLA
  *

  Popravdě mě víc baví všechny ty komentáře tady než celý snímek dokupy:D Skoro všem komentátorům tímto gratuluji a děkuji, poněvadž jste mě rozesmáli a film naprosto perfektně popsali a charakterizovali snad lépe než samotná tvůrkyně (seriously, když si poskládám zdejší postřehy, vznikne perfektní snímek. Originál už tak dobrý není). Takže chcete vyzdvihnout ty zajímavé komentáře? Tady to máte: Hem.m, PetrPan, Jezinka.Jezinka, darkrobyk, Iwus.ka, melkin, forsythia, Helo, bierce, Antaeus, Blondpipi, pytlik.... K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=eGur-nQB1g0(18.10.2013)

 • Helo
  *

  9 min. Z toho 3 minuty jsou záběry na polonahou tancující vílu. Další 1 minuta je složena ze záběrů na úplně nahou vílu. 3 Minuty jsou věnovány pohledu na satyra, kterak si honí svého dřevěného pinďulína. A zbytek je věnován tomu, jak satyr vílu znásilní a způsobí jí vnitřní zranění. Nevím, co tím umělec myslel, ale pokud tím něco myslel, tak to jde mimo mě. Jedna hvězda za vizuální retro zpracování.(19.6.2013)

 • Flaxik
  odpad!

  Mám dilema, buď Tessa Hughes-Freeland nemůže dojít ukojení běžnou cestou, anebo má velmi zásadní problém s muži. Vlastně žádné dilema nemám, je mi to úplně buřt, ale ke kameře by jí už pouštět neměli. Ztracených 9 minut času.(21.10.2013)

 • forsythia
  *

  Jsem Pan, bůh všech stád, mám vás, slečno, rád... Už chápu, proč dochází k tak drastickému úbytku kouzelných bytostí.(19.6.2013)

 • Iwus.ka
  odpad!

  Mýtický satyr, ač s dlouhým údem, bohužel není zárukou kvalitní rozkoše. Své, by o tom mohla vyprávět jedna lesní víla, kdyby ovšem setkání s takovým přirozením ustála a nepošla na natrženou dírku.(19.7.2013)

 • pytlik...
  odpad!

  Podle té známé říkačky o malých pionýrkách a dírkách lze dovodit, že Zvonilka ještě rozhodně nevyrostla v ženu míru. Zato satyra by mezi sebe okamžitě vzali minimálně svazáci, a dost možná i praví komunisté. Ovšem jen jestli byl ten jeho nástroj pravý, vypadal spíš jak dřevěný... v tom případě by se dal satyr zařadit spíš mezi jiskřičky. No a závěr s konečnou platností odhalil chybějící dílek puzzle ve vetřelcově rozmnožovacím cyklu, totiž co to vlastně strkal do riplejové a dalších. Ano, přátelé, a vždy se mu to zlomilo, podobně jako u některých brouků, a začalo v těle oběti žít vlastním životem.(14.8.2013)

 • bierce
  **

  Značně syrová "pohádka" o tom, jak nadržený Pan zprzní v lese dovádějící nymfu a skrze svůj gigantický pyj ji připraví o život. O ničem jiném to vlastně není, ale jasně z toho ční autorčin názor na mužské pokolení. Tessa Hughes-Freeland byla částí newyorkského undergroundového hnutí známého jako Cinema of Transgression. Zřejmě nejznámějším členem byl fotograf a režisér Richard Kern, ale patřili sem ještě mimo jiné Nick Zedd, Casandra Stark, Jon Moritsugu, Kembra Pfahler nebo Lydia Lunch. Filmy těchto tvůrců měly společný velmi liberální přístup k zobrazování sexu a násilí a coby materiál 8mm film. Všechny zmíněné charakteristiky jsou pak typické i pro Nymphomanii. Bohužel kromě vcelku lacině podané myšlenky a graficky znázorněného probodnutí zevnitř nemá film moc co nabídnout.(6.12.2010)

 • Saintes
  odpad!

  I jako experiment je to notně primitivní.(5.2.2011)

 • Antaeus
  ****

  Aby sme si to ujasnili: nesúhlasím s takto drastickým spôsobom znižovania počtu ohrozených živočíšnych druhov, ale na druhú stranu.. Zvedavý soym teda bol. Koniec hustý, súhlasím s názorom, že tvorca bol pod vplyvom niečoho "nadpozemského", čo zoženiete iba cez veľmi spoľahlivé kontakty s veľmi pochybnými individuami..(21.7.2013)

 • Blondpipi
  *

  Petře...au...cilililink.... No já hádám, že děj jsem již nastínila a teď bych ráda vyzdvihla taneční kreace hlavních protagonistů. Byly prostě booží a jediné ponaučení, které mi z fimu vyplynulo....před Petrem se nesvlékat, nikdy... ani v lese či na louce :)(29.6.2013)