Gekidžóban Naruto: Šippúden

Japonsko, 2007, 95 min

Předloha:

Masaši Kišimoto (komiks)

Džunki Takegami

Zatím nejlepší Naruto film. Není to nic přehnaného a přeplácaného. Navíc vás navnadí hned počáteční minuta. Shion je celkem dobrý charakter, škoda jen, že vypadá jako Hinata v blond verzi (no spíš nevypadá, ale ty vlasy...). Opravdu mě překvapuje, že Sakura je v Naruto filmech užitečná. Asi bych měla přehodnotit svůj postoj k ní. Protože drtit skály holýma rukama je cool.(5.2.2013)

Těžce průměrný film..a je to určitě škoda, jelikož seriál ve své "druhé" sezóně přinesl mírně dospělejší feeling a film nám zatím jenom předvedl řadu moralizování a akce se ke slovu skoro nedostala, což je u filmu celkem dost zarážející. Naštěstí jenom skoro a bitka, ve které se aranžuje mistr Lee je o dost nadupanější než ta závěrečná, kde se ke vlastně jenom moralizuje, takže se to ani bitkou nazvat nedá. I co se týče animace a kresby, tak tady jsme celkem někde v řádu průměru, doufám, že se druhý film povede víc.(27.4.2009)

Můj nejmilejší Naruto film... Příběhově se mi líbí hodně, jde sice o klasickou dějovou linii Naruto světa (dostane misi - jeho svěřenec je protivná osoba - nakonec k sobě najdou pouto - Naruto natuty vše zachrání), ale přesto se mi líbí víc než jeho předchůdci. A přiznejme si to, že i víc než ty, co následovaly... Jediné, co mi kazilo dojem, byla ta přehnaně počítačem stvořená armáda nepřátelských loutek. Jinak nemám co vytknout :)(1.8.2012)

Ou, nečekaně se mi to líbilo! Bylo mi jasné, super démon zničí celý svět ( vážně Tsunade? a ty si sedíš v křesle?) a tak Naruto zachrání situaci. Ale i přes to klišé. Mě se to líbí! Neji jako kapitán týmu skvělý a velmi tichý a uctivý Naruto se chová tak jak má. Je to vážně sranda a souboje jsou taky podle mě dobré. A že je to Naruto, 4 hvězdy.(10.2.2014)

Osobne ma ten film nijako neprekvapil, ale zase ani nesklamal... Celkovo to vśak nebolo až také zlé... Akurát čo mi tam vadilo boli stále Narutove blbé hlášky, ako keby tie cca 3 roky ani neprešli.... Pre fanúšikov Naruto to je povinnosť a pre ostatných, obzvlášť pre tých ktorí nemajú radi Anime, radím aby si to ešte rozmysleli :)(26.10.2009)