Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Menší městečko v Georgii. Večerní klid a záverečná školní party je přerušena zombíky, kteří náhle ožili v nedalekém hřbitově, který je čirou náhodou vedle atomové elektrárny. Díky uniklé látce se začaly všechny mrtvoly měnit v zombíky. A ti mají rádi čerstvé maso v podobě teenagerů. Najde se několik "looserů", kteří se tomuto nebezpečí postaví! Zvládnou to? (Zlaticko1)

(více)

Recenze (28)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Již název filmu mě upozorňoval, že asi nelze očekávat nic moc, vlastně abych pravdu řekl, vůbec jsem nevěděl, co očekávat. Nakonec jsem byl i trochu mile překvapen. Zpočátku poměrně zábavná a střelená zombie komedie, která měla pár kulervoucích okamžiků (kluk s fotbalovou helmou). Jak už to tak u komedií bývá, někde za půlkou se humor skoro vytratil a zbylo jen útrpné sledování ještě útrpnější snahy to celé nějak ukončit. Ale co, pobavilo mě to, možná se k tomu i někdy vrátím. Ale to vědomí, že tě před zombíky uchrání punkrocková muzika je neocenitelné!!! ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Hororový komediální kousek „Dance of the Dead“ je pro mě jednou z mnoha zombie komedií, které byly natočeny, a bohužel se nejedná o film, který by v tomhle omezeném, ale poměrně zaplněném žánru nějak vyniknul. Survival horor o tom, jak se banda teenagerů snaží nakopat zadek zombíkům není nic převratného a nic zajímavého se do filmu ani nepodařilo vpašovat. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Poslední dobou jsem začal stále více přemýšlet, proč vlastně já ten zombie žánr nemám tolik rád. Přitom George A. Romero, staré zombie klasiky a „nový“ REC a REC 2 mi nikdy nevadili. Řekl bych, že vše začalo tou záplavou novodobých filmů, kdy se zombie proměnili v ultrarychlé svině, kdy je tvůrci začali dávat do rádoby komedií a poctivé „hnijící“ masky které naháněli hrůzu, vystřídali digi efekty a tuna make-upu. I tady jsem se musel za hlavu chytat, když za asistence nejrůznějších „výbuchů“ vyskakovali zombíci z hrobů, dokonce řídili auto či se statečně schovávali postavám, aby na ně vzápětí mohli vybafnout zpoza stolu. O tom tančení na rockovou hudbu se už bavit nebudu vůbec. Gregg Bishop se sice snažil, co mu jeho podprůměrné režisérské schopnosti stačily, aby diváka zaujmul a hlavně pobavil co největším počtem rádoby humorných situací, jenže mnohé z nich bych zařadil do kategorie nevkusných a především dost trapných. Snad ještě v první polovině se mu dařilo držet vše v rámci „přijatelnosti“, ale od chvíle kdy se banda vydává zachránit zbytek lidí na plese, se z toho v mých očích stala jedna velká sračka. Už jsem pár zombie komedií viděl a myslím si, že tahle je nejhorší snad ve většině aspektů. Špatný výběr herců je základním kamenem (i když našly by se tu asi dvě – tři výjimky) + likvidace zombíků přestala být již po chvíli zábavná a spíše jsem se začal těšit na likvidaci stupidních postav. ()

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Tahle komedie není moc povedená, humor, který byl zamýšlen nefunguje, ale zasmějete spoustě jiným věcem, což sice nebylo v plánu, ale budiž. Je to velká pakárna a klišé ;-) Krve je dostatek, stejně jako gore efektů, létajících končetin, hlav a tak dále. Herecky hodně slabé, dalo se to ovšem očekávat. Určitě tahle hororová komedie nikoho nerazí, rychle uteče a pár krvavých úsměvů na vaší tváři podle mě zanechá, čekal jsem, že zombies budou tančit, ne jenom stát a naslouchat. GP - 6/10* ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Celkem dobrá zombie komedie, s pár dobrýma nápadama. Nějak moc jsem od toho nečekal ani jsem do toho moc nechtěl. bál jsem se kombinace teenagrů, moderního zombie hororu a komedie. Nakonec se film dost povedl, a s hodnocením bych šel i výš kdyby nebylo divně vypadající kamery který chvíli vypadala parádně a chvíli vypadala dost amatérsky, a kdyby ve filmu nebylo takovejch zbytečnejch keců okolo toho plesu, ty kecy vyloženě ubíjely. Ale nakonec je všechno ostatní většinou pozitivum. Gore je parádní a masky zombie jakbysmet, herci jsou sice špatní ale docela sympatičtí. Za mě lepší průměr. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • Kromě zvuků sirén nejsou ve filmu nikde vidět policisté ani vojáci. (hladass)
  • Tento film si osobně vybral Sam Raimi pro distribuci prostřednictvím své nové produkční společnosti Ghosthouse Underground. (hladass)
  • Role hrobníka byla napsána speciálně pro Jamese Jarretta. (hladass)

Reklama

Reklama