Dance of the Dead

Dobrodružný / Komedie / Horor

USA, 2008, 87 min

• kosta73

Záběr hřbitova s komíny atomové elektrárny v pozadí na úplném začátku filmu sliboval mnohé, pravděpodobně asi nic nového, ale proč ne. Bohužel to co následovalo, byla ( pro mě ) naprosto nezábavná hloupost korunovaná otřesnou "punkovou" kapelou v duchu těch největších "es" současné neopunkové trendové vlny. Fuj, chudák Ramone se musí obracet v hrobě!(19.3.2009)

• Dubro

Tak toto som videl omylom. Pôvodne som chcel pozerať z okna, ale už bola tma. Držal som palce našim, teda zombíkom, no oni opäť nevyhrali. Sa im akosi nedarí toho roku. Chýba im tréning, tak ako aj režisérovi tejto „komédie“, kde humor prakticky nefunguje. Teda možno, ale to by som musel mať 12 rokov a 8 mesiacov.(29.10.2008)

• darkreider

Bishop sa snažil spraviť si svoj vlastný malý teenagerovský Shaun of the Dead. Nepodarilo sa. Vznikla akurát pekná kravina. Ale uznávam, že cenu za ultra cool borca získava hrobár, ktorý mi ako jediný navodil úsmev v tých potokoch telových tekutín. Ultra odveci bol podla mňa (mimo väčšiny filmu) FrogMan. Zábavné to bolo len vtedy, keď už ma prestalo baviť čakať na niečo normálne a smial som sa nad tuposťou tohoto filmu.(11.10.2008)

• kaylin

Hororový komediální kousek „Dance of the Dead“ je pro mě jednou z mnoha zombie komedií, které byly natočeny, a bohužel se nejedná o film, který by v tomhle omezeném, ale poměrně zaplněném žánru nějak vyniknul. Survival horor o tom, jak se banda teenagerů snaží nakopat zadek zombíkům není nic převratného a nic zajímavého se do filmu ani nepodařilo vpašovat.(28.11.2017)

Celkem dobrá zombie komedie, s pár dobrýma nápadama. Nějak moc jsem od toho nečekal ani jsem do toho moc nechtěl. bál jsem se kombinace teenagrů, moderního zombie hororu a komedie. Nakonec se film dost povedl, a s hodnocením bych šel i výš kdyby nebylo divně vypadající kamery který chvíli vypadala parádně a chvíli vypadala dost amatérsky, a kdyby ve filmu nebylo takovejch zbytečnejch keců okolo toho plesu, ty kecy vyloženě ubíjely. Ale nakonec je všechno ostatní většinou pozitivum. Gore je parádní a masky zombie jakbysmet, herci jsou sice špatní ale docela sympatičtí. Za mě lepší průměr.(14.1.2013)

• - Kromě zvuků sirén nejsou ve filmu nikde vidět policisté ani vojáci. (hladass)

• - Scénář byl napsán už v roce 1998. (hladass)

• - Role hrobníka byla napsána speciálně pro Jamese Jarretta. (hladass)