Muž se v letadle proměnil v neznámého tvora a důsledkem toho vyvolané paniky se letadlo zřítilo k zemi. Na místo dopadu dorazila Olivie a její tým. Dr. Bishop našel podivného tvora a zjistil, že došlo k mutaci DNA a že jeho DNA byla přeměna na zvířecí. Stopy z případu Oliviin tým zavedou ke Conradovi, který by měl mít s tímto virem nějaké zkušenosti. FBI se dozvěděla o místě, kde má Condrad prodat virus. FBI se tam musí dostat dřív a předání zabránit. (Varan)

Milano33

Tentokrát sme mali čo dočinenia s nebezpečnou mutáciou, ktorá je v rámci genetiky prelomová. Distribúcia tohoto smrteľného víru predstavuje reálnu hrozbu a tomuto špinavému obchodu bolo potrebné dať navždy stopku. Lenže, aby sa vôbec mohlo zabrániť ďalšiemu šíreniu, bolo potrebné najprv zistiť "kde?" a "kedy?" sa táto transakcia vlastne uskutoční. Takže sa Olivia musela znovu ponoriť do nádrže a podstúpiť ďalšiu nadzmyslovú prechádzku skrz Johnove spomienky. Okrem nazhromaždených informácií, sa Johnovi podarilo očistiť svoje meno, minimálne v očiach Livvy. Avšak to pravé dusno ešte len malo prísť, keď došlo na samotný obchod. Aj keď sa Petrovi hneď niekoľkokrát podarilo zachrániť situáciu, nakoniec sa to aj tak celé zvrtlo a nebyť zásahovej jednotky, bolo by zaiste po nich. ()

Anderton

Jedna z najnapínavejších epizód. úvod v lietadle, nebezpečné finále s odposluchom a Oliviine vstupy do snového sveta s bývalým milencom. Všetko výborne funguje, až na toho tak trochu nešťastného tvora, tak je to tak trochu paródia, ale už podobné výjavy beriem ako právoplatnú súčasť seriálu a radšej sa sústredím na samotný príbeh a stále sa teším na pojítka s oným tajomným vzorcom. ()